دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک روش تخمین موقعیت بدون حسگر مبتنی بر آشکارسازی مشترک موقعیت ویژگی برای موتورهای رلوکتانس سوئیچ شونده(موتور سوئیچ رلوکتانس) - 2017

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • A Joint Feature Position Detection Based Sensorless Position Estimation Scheme for Switched Reluctance Motors یک روش تخمین موقعیت بدون حسگر مبتنی بر آشکارسازی مشترک موقعیت ویژگی برای موتورهای رلوکتانس سوئیچ شونده(موتور سوئیچ رلوکتانس)

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک روش تخمین موقعیت بدون حسگر مبتنی بر آشکارسازی مشترک موقعیت ویژگی برای موتورهای رلوکتانس سوئیچ شونده(موتور سوئیچ رلوکتانس)


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Joint Feature Position Detection Based Sensorless Position Estimation Scheme for Switched Reluctance Motors


  منبع:

  IEEE Transactions on Industrial Electronics ( Volume: 64, Issue: 6, June 2017 )


  نویسنده:

  Jun Cai, Member, IEEE, Zhiquan Deng


  چکیده انگلیسی:

  For a switched reluctance motor, it is important to simplify the sensorless control method in medium and high speed operation. A key solution is to detect a single feature position in a single electric cycle. Normally, the aligned position is a typical feature position, which needs to be detected. However, it is difficult to locate the aligned position with the traditional phase inductance slope zero-crossing scheme, especially when the turn-on angle is advanced. In this paper, a transformer electromotive force and motional electromotive force crossing point estimation method is presented, which is combined with the phase inductance slope zero-crossing point estimation method to estimate the aligned position. This method is capable of avoiding the error position index pulses generated at the turn-on position and the regions nearby the unaligned position. Only one position index pulse that represents the aligned position in each electric cycle can be estimated. The experimental results verify the validity of the proposed method.
  Index Terms: Aligned position | position estimation | inductance | crossing point | witched reluctance motor.


  چکیده فارسی:

  برای یک موتور رلوکتانس سوئیچ شونده ، ساده سازی روش کنترل بدون حسگر در عملیات سرعت متوسط و بالا امری خیلی مهم است. راه حل اصلی، آشکارسازی یک موقعیت ویژگی در چرخه الکتریکی است. معمولا، موقعیت هم محور(هم تراز) ، یک موقعیت ویژگی معمولی است که باید آشکارسازی شود. اما، قرار دادن موقعیت هم محور با روش سنتی عبور از صفر دامنه اندوکتانس فاز دشوار است، به ویژه زمانی که زاویه روشن افزایش یابد. در این مقاله، یک روش تخمین نقطه عبور از صفر نیروی محرکه الکتریکی ترانسفورماتوری و نیرو محرکه الکتریکی حرکتی ارائه می شود که با روش تخمین نقطه عبور از صفر دامنه اندوکتانس فاز برای تخمین زدن موقعیت هم محور ترکیب شده است. این روش می تواند مانع از ایجاد خطای پالس های شاخص موقعیت که در موقعیت روشن و مناطق نزدیک به موقعیت غیرهم محور به وجود می آیند، شود. تنها یک پالس شاخص موقعیت که بیانگر موقعيت هم محور در هر چرخه الکتریکی است می تواند تخمین زده شود. نتایج آزمایشگاهی، اعتبار روش پیشنهادی را تایید می کند.
  کلمات کلیدی: موقعیت هماهنگ | برآورد موقعیت | اندوکتانس | عبور نقطه | موتور رلوکتانسی witched.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 998 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer