دانلود مقاله و خرید ترجمه:صلاحیت اداری مدیران مدارس: دیدگاه معلمان - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:صلاحیت اداری مدیران مدارس: دیدگاه معلمان - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده آموزش و پرورش ( Education )
 • School Principals Administrative Competency: Teachers Views صلاحیت اداری مدیران مدارس: دیدگاه معلمان

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  صلاحیت اداری مدیران مدارس: دیدگاه معلمان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  School Principals Administrative Competency: Teachers Views


  منبع:

  YILDIZ Journal of Educational Research, 2016, 1 (1), 16-36


  نویسنده:

  Aydın Balyer


  چکیده انگلیسی:

  School principals are key factors in schools. Their selection, appointment and training procedures differ in many countries. The Turkish educational system has undergone significant transformation that has radically changed the expectations placed upon the school principals. According to the current law in Turkey, they are appointed to their posts for four years after an interview conducted by the governor, provincial director of the Ministry of National Education (MEB) and Chief/Deputy Administrator. In recent years, a lot of principals have been appointed to their posts in this way, which is criticized rigorously by educational environments as experience and qualification in school administration are not prioritized. This implementation makes their administrative competency become more contradicted than ever. Therefore, this qualitative research offers some insights into their competencies by investigating teachers’ opinions about their principals’ administrative competency in the profession as well as in the Turkish educational context in terms of their behaviors of instructional leadership, organizational development and creating a positive school culture. The emerging evidence highlights that the principals of this sample are not experienced and competent enough in all the competency areas researched in this study.
  Keywords: Administration | principals | professional competency | teachers


  چکیده فارسی:

  مدیران مدارس، نقش مهمی در مدارس دارند. رویکردهای آموزشی، انتخاب و انتصاب آن‌ها در بسیاری از کشورها با هم متفاوت است. سیستم آموزش ترکیه دستخوش تحولات بسیاری شده است، این تحولات تا حد زیادی انتظارات از مدیران مدارس را تغییر داده است. بر اساس قانون فعلی ترکیه، آن‌ها به مدت 4 سال پس از انجام مصاحبه توسط فرماندار، مدیر ایالتی وزارت آموزش ملی (MEB) و سرپرست / مدیر نمایندگی، منصوب می شوند. در سال های اخیر، مدیران بسیاری به این شیوه منصوب شده اند، این روش توسط مراکز آموزشی مورد انتقادات شدیدی قرار گرفته است، چراکه تجربه و شایستگی برای مدیران مدرسه در اولویت نیست. این روند بیش از همیشه با شایستگی مدیریتی آن‌ها در تناقض است. درنتیجه، این مطالعه ی کیفی، بینش هایی در خصوص شایستگی های مدیران با بررسی دیدگاه معلمان در خصوص شایستگی مدیران مدارس خود به صورت حرفه ای و نیز در بستر آموزش ترکیه در قالب رفتارهای آنان برای رهبری آموزشی، توسعه ی سازمانی و ایجاد فرهنگ مثبت در مدرسه، ارائه می دهد. شواهد نوظهور نشان می دهد که مدیران این نمونه ی پژوهشی، در تمامی حوزه های صلاحیت که در این پژوهش بررسی شد، به قدر کافی مجرب و شایسته نیستند.
  کلیدواژه: مدیریت | مدیران | صلاحیت حرفه ای | معلمان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 21
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 88 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-و-پرورش
موضوعات
footer