دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارتقای سطح آموزش با استفاده از روش‌های مبتنی بر بازی - 2015

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده نظریه بازی ها ( game theory )
 • An Improvement in the Level of Education by Game based Methods ارتقای سطح آموزش با استفاده از روش‌های مبتنی بر بازی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارتقای سطح آموزش با استفاده از روش‌های مبتنی بر بازی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An Improvement in the Level of Education by Game based Methods


  منبع:

  International Journal of Computer Science and Mobile Computing, Vol:4 Issue:3, March- 2015, pg: 568-571


  نویسنده:

  P:Kanimozhi, Mr: D:Jayakumar


  چکیده انگلیسی:

  Classification is the process of differentiating data items on basis of their property or behavior for any data. The online quiz system describes the process of generating quiz on various levels and organizing the questions according to the timing level and taking a survey of results where the students are well-worse . It provides the student to study in an interactive manner and hence know about their ability in different category of questions .The system describes the improvement that can be made after consecutive tests by knowing the graph that classifies the test results. The proposed system enhances how the test system can effectively and flexibly provide the education. Hence they can be made useful for the students to learn enthusiastically without stress.
  Keywords: quiz | classification | property


  چکیده فارسی:

  طبقه‌بندی، فرآیند فرق‌گذاری بین آیتم‌های داده‌ها بر اساس ویژگی یا رفتار آن‌ها در هر داده است. سیستم امتحان آنلاین فرایند طرح امتحان در سطوح مختلف و سازمان‌دهی سؤالات بر اساس سطح زمان‌بندی و بررسی نتایج را توصیف می‌کند که در آن دانش‌آموزان عملکرد بدتری دارند. این سیستم دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا به شیوه‌ای تعاملی مطالعه کنند و ازاین‌رو از توانایی‌های خود در پاسخ‌دهی به دسته‌بندی‌های مختلف سؤالات مطلع شوند. این سیستم ارتقایی را توصیف می‌کند که می‌تواند پس از آزمایش‌های متوالی با درک نموداری که نتایج آزمون را طبقه‌بندی می‌کند صورت گیرد. این سیستم پیشنهادی نحوه ارائه آموزش اثربخش و انعطاف‌پذیر توسط سیستم آزمون را ارتقا می‌دهد. ازاین‌رو آن‌ها می‌توانند برای یادگیری بدون استرس و مشتاقانه دانش‌آموزان مفید باشند.
  واژه‌های کلیدی: امتحان | طبقه‌بندی | ویژگی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 137 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
نظریه-بازی-ها
موضوعات
footer