دانلود مقاله و خرید ترجمه:مسئله زمان بندی واحد فوریت حوادث برای کنترل آتش سوزی های شدید - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مسئله زمان بندی واحد فوریت حوادث برای کنترل آتش سوزی های شدید - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بحران ( Crisis Management )
 • The disaster emergency unit scheduling problem to control wildfires مسئله زمان بندی واحد فوریت حوادث برای کنترل آتش سوزی های شدید
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مسئله زمان بندی واحد فوریت حوادث برای کنترل آتش سوزی های شدید


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The disaster emergency unit scheduling problem to control wildfires


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - International Journal of Production Economics 200 (2018) 311–317


  نویسنده:

  P:J: Araya-Cordova, Oscar C: V asquez


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, we study optimization and mechanism design relative to the disaster emergency unit (DEU) scheduling problem to control wildfires. We consider a single DEU and a set of forestry companies, in a scenario where the resources are constrained and an emergency induces damage to the nearby towns. Each forestry company has information about the forest density, which in addition to the feedrate of wildfires determines its marginal waiting cost. In practice, it generates a waiting cost for each forestry company according to its position in the sequence and the working time for the DEU. The goal is to determine a schedule and the working times of the DEU, so as to minimize the sum of the total damage and the total waiting cost of the forestry companies subject to constraints on the damage and use of the working time of the DEU. We show that the centralized problem can be solved by Karush-Kuhn-Tucker (KKT) conditions and design an easy-to-implement truthful mechanism for the decentralized problem. This design charges the damage to the forestry companies based on the optimal solution properties obtained from the centralized problem, with overcharging bounded by a constant. A numerical example to illustrate the problem and the usefulness of our contributions is described. Finally, we extend our results to similar problems for sequential use of a resource, in which strictly increasing convex isoelastic damage functions are considered.
  Keywords: Scheduling | Disaster emergency unit | Mechanism design | Truthfulness


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، ما بهینه سازی و طراحی مکانیزم برای مسئله زمان بندی واحد فوریت حوادث را برای کنترل آتش سوزی های شدید مطالعه می کنیم. ما یک واحد فوریت حوادث و یک سری شرکتهای جنگلداری را در یک طرحی بررسی می کنیم که منابع محدود هستند و یک اظطرار باعث خرابی شهرهای نزدیک شده است. هر شرکت جنگلداری اطلاعاتی درباره چگالی جنگل دارد که علاوه بر نرخ تغذیه آتش سوزی های شدید هزینه انتظار مدیریتی آن را نیز تعیین می کند. درعمل، یک هزینه انتظار برای هر شرکت جنگلداری برطبق موقعیت آن در ترتیب و زمان کار برای واحد فوریت حوادث تولید می کند. هدف، تعیین یک زمان بندی و زمان های کار برای واحد فوریت حوادث است تا مجموع کل خرابی و کل هزینه انتظار شرکتهای جنگلداری که در معرض محدودیت های خرابی و استفاده از زمان کار واحد فوریت حوادث هستند به حداقل رسانده شود. ما نشان می دهیم که مسئله متمرکز شده می تواند توسط شرایط کاروش – کوهن – توکر و طراحی یک مکانیزم صحیح و آسان برای اجرا برای مسئله غیر متمرکز شده حل شود. این طراحی خرابی شرکتهای جنگلداری را برمبنای ویژگی های راه حل های بهینه به دست آمده از مسئله متمرکز شده با شارژ بیش از حد کران دار توسط یک ثابت، شارژ می کند. یک مثال عددی برای نشان دادن مسئله و مفید بودن سهم های ما توصیف می شود. نهایتا" ما نتایج خود را به مسائل مشابه برای استفاده ترتیبی از یک منبع بسط می دهیم که در آن توابع خرابی ایزو الاستیک محدب اکیدا" صعودی مدنظر قرار می گیرند.
  کلیدواژه ها: زمان بندی | واحد فوریت حوادث | طراحی مکانیزم | صحیح بودن


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1482 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بحران
موضوعات
footer