دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک پروژه گردآوری شده و کد منبع باز برای تولید شبیه سازهای مدلسازی مبتنی بر وب جنگل - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک پروژه گردآوری شده و کد منبع باز برای تولید شبیه سازهای مدلسازی مبتنی بر وب جنگل - 2018
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده وب ( web )
 • A compiled project and open-source code to generate web-based forest modelling simulators یک پروژه گردآوری شده و کد منبع باز برای تولید شبیه سازهای مدلسازی مبتنی بر وب جنگل
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک پروژه گردآوری شده و کد منبع باز برای تولید شبیه سازهای مدلسازی مبتنی بر وب جنگل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A compiled project and open-source code to generate web-based forest modelling simulators


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Computers and Electronics in Agriculture 147 (2018) 1–5


  نویسنده:

  Esteban Gómez-García, João: Azevedob, Fernando Pérez-Rodríguez


  چکیده انگلیسی:

  Sustainable forest management requires decision support systems to evaluate possible scenarios and anticipate the consequences of decisions. Forest modellers typically develop complex systems of equations to predict the behaviour of forests which makes the use of forest models difficult for end-users in general, affecting transfer of knowledge and technology. To overcome these difficulties and facilitate their practical use, models can be integrated into software to generate user-friendly forest simulators. In this paper we introduce and describe ForestMTIS, a cloud computing compiled and editable open-source project to generate forest simulators which was developed for statistical, non-spatial, deterministic, disaggregated, single species even-aged stand growth and yield models. We demonstrate the use of ForestMTIS based on the development of FlorNExT®, its first practical application, based on a collaborative approach to make growth and yield modelling and sustainable forest management available to a large community of users in the Northeast of Portugal.
  Keywords: Forest simulator | ASP.Net | Cloud computing | Software as a service | Knowledge transfer


  چکیده فارسی:

  مدیریت پایدار جنگل نیازمند سیستمهای پشتیبانی از تصمیم جهت بررسی طرح های امکانپذیر و پیش بینی پیامدهای این تصمیمات می باشد. مدلسازهای جنگل نوعا" سیستمهای پیچیده ای از معادلات را برای پیش بینی رفتار جنگل ها تولید می کنند که استفاده از مدلهای جنگل را برای کاربران نهایی به صورت کلی دشوار می کنند و بر انتقال دانش و فناوری اثر می گذارند. برای غلبه بر این دشواری ها و تسهیل استفاده عملی از آنها، مدلها می توانند به صورت نرم افزار جهت تولید شبیه سازهای جنگلی سازگار با کاربران یکپارچه سازی شوند. در این مقاله ما ForestMTIS را معرفی و توصیف می کنیم، یک پروژه محاسبه ابری تالیف شده و منبع – باز قابل ویرایش برای تولید شبیه سازهای جنگل که برای مدلهای آماری، غیرفضایی، جبری، غیرمتراکم، تک گونه و برجسته برای رشد و بهره تولید شده است. ما استفاده از ForestMTIS را برمبنای توسعه FlorNExT®، اولین برنامه کاربردی آن، برمبنای یک دیدگاه مشارکتی برای ساخت مدل رشد و بهره و مدیریت پایدار جنگل و قابل دسترسی برای تعداد زیادی از کاربران در شمال پرتغال نشان می دهیم.
  کلیدواژه ها: شبیه ساز جنگل | ASP.Net | محاسبات ابری | نرم افزار به عنوان یک خدمات | انتقال دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 475 کیلوبایت


  قیمت: 22000 تومان  17600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
وب
موضوعات
footer