دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از مدیریت ارزشها برای حرکت دادن شرکتها به سمت چرخه اقتصاد - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از مدیریت ارزشها برای حرکت دادن شرکتها به سمت چرخه اقتصاد - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی ( Economical science )
 • Using Values Management for Shifting Companies to Circular Economy استفاده از مدیریت ارزشها برای حرکت دادن شرکتها به سمت چرخه اقتصاد
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استفاده از مدیریت ارزشها برای حرکت دادن شرکتها به سمت چرخه اقتصاد


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Using Values Management for Shifting Companies to Circular Economy


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia CIRP 69 ( 2018 ) 805 – 809


  نویسنده:

  Tomasz Stec, Peggy Zwolinski


  چکیده انگلیسی:

  The core of our sustainability opportunity depends on the decisions we make, and each decision is guided by core values. It is critical that we as a society shift towards a more sustainable way of living if we value our survival, and in order to do so, tools have been developed to help facilitate this transition. This paper explores whether values are considered in current Circular Economy (CE) tools, and goes on to corroborate theoretical findings with companies. Values can help address both rational and emotional fears, and a tool must also for it to be practical and useful. To do so, the paper looks at value and values, explores benefits of value management, and analyzes CE tools. Research is corroborated using discussions with companies. The resulting conclusion is that these tools do not includes values, and that it may prove beneficial to include values management when designing CE and sustainability tools. This is work was carried out as part of the EU project on Circular Economy called CIRC€UIT, for one of 15 PhD positions examining the practical sides of this sustainability strategy.
  Keywords: circular economy | value | management | business | innovation | sustainability


  چکیده فارسی:

  هسته اصلی فرصت ماندگاری ما بستگی به تصمیماتی دارد که ما می گیریم و هر تصمیم توسط ارزشهای هسته ای رهنمود می شود. این موضوعی مهم و اساسی است که ما به عنوان یک جامعه به سوی یک راه زندگی ماندگارتر درحال جابجایی هستیم اگر ما به بقای خود ارزش بدهیم و به منظور انجام این کار، ابزاری برای کمک به تسهیل این گذر تولید شده اند. ان مقاله بررسی می کند که آیا ارزشها در ابزار چرخه اقتصاد کنونی مدنظر هستند یا خیر و به دنبال تایید یافته های تئوریکی شرکتها می باشد. ارزشها می توانند به بررسی ترس های منطقی و احساسی کمک کنند و یک ابزار برای این کار باید عملی و مفید نیز باشد. برای انجام این کار، این مقاله نگاهی به ارزش و ارزشها می اندازد، منافع مدیریت ارزش را بررسی می کند و ابزار چرخه اقتصاد را تحلیل می کند. تحقیقات با استفاده از بحث روی شرکتها تقویت می شود. نتیجه گیری حاصل این است که این ابزار شامل ارزشها نمی شوند و ممکن است اثبات شود که برای شامل کردن مدیریت ارزش به هنگام طراحی چرخه اقتصاد و ابزار ماندگاری سودمند هستند. این کار به عنوان بخشی از پروژه اتحادیه اروپا روی چرخه اقتصاد به نام CIRC€UIT برای یکی از 15 مقام دکترای بررسی کننده بخشهای عملی این راهبرد ماندگاری انجام شد.
  کلیدواژه ها: چرخه اقتصاد | ارزش | مدیریت | کسب و کار | نوآوری | ماندگاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 53 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اقتصادی
موضوعات
footer