دانلود مقاله و خرید ترجمه:چگونه فرهنگ سازمانی بر روی گرایش بازار و عملکرد کسب و کار در صنعت رستوران تاثیر می گذارد؟ - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:چگونه فرهنگ سازمانی بر روی گرایش بازار و عملکرد کسب و کار در صنعت رستوران تاثیر می گذارد؟ - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • How organizational culture influences market orientation and business performance in the restaurant industry چگونه فرهنگ سازمانی بر روی گرایش بازار و عملکرد کسب و کار در صنعت رستوران تاثیر می گذارد؟

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چگونه فرهنگ سازمانی بر روی گرایش بازار و عملکرد کسب و کار در صنعت رستوران تاثیر می گذارد؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  How organizational culture influences market orientation and business performance in the restaurant industry


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Journal of Hospitality and Tourism Management 31 (2017) 211-219


  نویسنده:

  Giri Jogaratnam, PhD


  چکیده انگلیسی:

  This study contributes to the hospitality literature by examining the direct and indirect effects of organizational culture types on market orientation (MO) and performance in the context of the restaurant industry. A structured questionnaire was used to survey owners/managers of independent restaurants in the U.S. The direct influence of supportive and innovative cultural types on firm performance was confirmed. In addition, MO partially mediated the direct positive effect of innovative organizational culture on firm performance. Our results also confirm that innovative and supportive organizational culture types are important predictors of MO and that they are better predictors of performance than MO. The findings should enhance organizational design and marketing options available to restaurant businesses and offer guidance to managers attempting to shape and mold organizational culture and the behaviors associated with the implementation of MO in order to improve performance.
  Keywords: Organizational culture | Market orientation | Firm performance | Restaurants


  چکیده فارسی:

  این پژوهش به بررسی گزارشات مربوط به مهمان نوازی و بررسی اثرات مستقیم و غیرمستقیم انواع فرهنگ سازمانی بر گرایش و عملکرد بازار در صنعت رستوران می پردازد. پرسشنامه ساختار یافته برای بررسی صاحبان / مدیران رستوران های مستقل در ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفت. تأثیر مستقیم انواع فرهنگ های حمایتی و نوآورانه بر عملکرد شرکت تایید شد. علاوه بر این، MO تا حدی تأثیر مثبت و مستقیم فرهنگ نوآورانه سازمانی بر عملکرد شرکت را مطرح کرد. نتایج بدست آمده توسط ما همچنین تأیید می کند که نوع فرهنگ سازمانی نوآورانه و حمایت کننده، پیش بینی کننده های مهم MO هستند و آنها نیز پیش بینی کننده عملکرد بهتر نسبت به MO هستند. یافته ها باید طرح های سازمانی و گزینه های بازاریابی در دسترس را برای کسب و کارهای رستوران ارتقاء دهند و راهنمایی هایی را برای مدیران ایجاد کنند و سعی کنند در شکل گیری فرهنگ سازمانی و رفتارهای مرتبط با اجرای MO برای بهبود عملکرد نقش ایفا کنند.
  کلمات کلیدی: فرهنگ سازمانی | گرایش بازار | عملکرد شرکت | رستوران ها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 117 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer