دانلود مقاله و خرید ترجمه:سایفر AES مانند و پیاده سازی جعبه سفید آن - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:سایفر AES مانند و پیاده سازی جعبه سفید آن - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده رمزنگاری ( Cryptography )
 • An AES-Like Cipher and Its White-Box Implementation سایفر AES مانند و پیاده سازی جعبه سفید آن

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سایفر AES مانند و پیاده سازی جعبه سفید آن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An AES-Like Cipher and Its White-Box Implementation


  منبع:

  The Computer Journal Advance Access published January 6, 2016


  نویسنده:

  Kunpeng Bai and Chuankun Wu


  چکیده انگلیسی:

  White-box cryptography aims at implementing a cipher to protect its key from being extracted in an untrusted environment, where the attacker has full access to the execution of the cryptographic software. In 2002, Chow et al. proposed the original white-box implementation of AES. Afterwards, various white-box implementations were presented. However, they were all badly broken because of a weakness of the implemented cryptographic algorithms: every parameter of the cryptographic operations is fixed except the round keys. In this paper, we present an AES-like cipher based on key-dependent S-boxes. The new cipher is designed to meet the design criteria of AES and hence provides a security level comparable to AES to resist black-box attacks. Moreover, we present a white-box implementation for our AES-like cipher, which is sufficient to withstand existing white-box attacks.
  Keywords: white-box cryptography | AES-like | key-dependent S-box | secure implementation


  چکیده فارسی:

  هدف از رمزنگاری جعبه سفید، پیاده سازی یک سایفر برای حفاظت از کلید رمز آن در برابر استخراج در محیط غیرقابل اعتمادی است که در آن مهاجم به اجرای نرم افزای رمزنگاری، دسترسی کامل دارد. در سال 2002، چو و همکاران پیاده سازی عمومی جعبه سفید AES را پیشنهاد کردند. پس از آن، پیاده سازی های مختلف جعبه سفید ارائه شد. با این حال، آن‌ها همگی به خاطر ضعف الگوریتم های رمزنگاری اجراشده به‌سختی شکست خوردند: تمامی پارامترهای عملیات رمزنگاری به‌جز کلیدهای راند، ثابت هستند. در این مقاله ما یک سایفر AES مانند مبتنی بر جعبه های S وابسته به کلید رمز را ارائه می دهیم. سایفر جدید برای برآورده ساختن معیار طراحی AES طراحی شده و درنتیجه یک سطح امنیتی قابل قیاس با AES برای مقاومت در برابر حملات جعبه سیاه فراهم می آورد. به‌علاوه، ما پیاده سازی جعبه سفید برای سایفر ES مانند را نیز که برای مقاومت در برابر حملات جعبه سفید کفایت می کند، ارائه خواهیم داد.
  کلیدواژه ها: رمزنگاری جعبه سفید | جعبه ی S وابسته به کلید رمز| پیاده سازی ایمن


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 619 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
رمزنگاری
موضوعات
footer