دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل ذینفعان در محیط های یادگیری در زمینه سیستم های پیشنهادی رضایت بخش - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل ذینفعان در محیط های یادگیری در زمینه سیستم های پیشنهادی رضایت بخش - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده آموزش الکترونیک ( e-learning )
 • Stakeholders Analysis for Serendipitous Recommenders system in Learning Environments تجزیه و تحلیل ذینفعان در محیط های یادگیری در زمینه سیستم های پیشنهادی رضایت بخش
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تجزیه و تحلیل ذینفعان در محیط های یادگیری در زمینه سیستم های پیشنهادی رضایت بخش


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Stakeholders Analysis for Serendipitous Recommenders system in Learning Environments


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 130 (2018) 222–230


  نویسنده:

  Ahmad Hassan Afridi


  چکیده انگلیسی:

  This paper reports on a 360 degree stakeholder analysis for the study and design of a study material recommender system at Institute of Management Sciences, Peshawar, Pakistan. During the survey we collected data from 300 students, 50 teachers and the librarian regarding the preferences towards study material recommender systems within the institute. Different than traditional study material recommender systems, we aim to provide a recommender system that enables the user to control on the outcomes of recommender system to accuracy until serendipitous recommendations. By doing so, we aim to empower the students and enable them to interact and control the provided recommendations in light of their respective needs. To further understand the user control needs of the stakeholders, we explicitly asked about user control aspects for the planned study material recommender system. We learned that there is strong need among all three stakeholder groups for user control of recommender systems.
  Keywords: Recommender Systems | Stakeholders Analysis | Serendipity | User Control


  چکیده فارسی:

  این مقاله گزارشی درباره¬ی آنالیز 360 درجه ذینفعان است که به منظور مطالعه و طراحی یک سیستم پیشنهاد دهنده آموزشی در موسسه مدیریت علوم، پیشاور، پاکستان اجرا شده است. در این پژوهش اولویت های 300 دانشجو، 50 استاد و کتابدار در رابطه با سیستم های پیشنهاد دهنده آموزشی درون مؤسسه جمع آوری شد. تفاوت سیستم های پیشنهادی مورد مطالعه ما را بر این داشت که سیستم پیشنهادی ای را ارائه دهیم که کاربر قادر به کنترل نتایج سیستم پیشنهادی باشد تا دقت رضایتبخش حاصل شود. بدین منظور ، قصد داریم که دانشجویان را توانمند ساخته تا آنها با توجه به نیازهای مربوطه خود، قادر به تعامل و کنترل توصیه های ارائه شده باشند. برای درک نیازهای کاربر کنترل ذینفعان، جنبه های کنترل کاربر را برای سیستم پیشنهادی درخواست کردیم. و دریافتیم که نیازهای زیادی در بین سه گروه ذینفع، برای کنترل کاربر بر سیستم های پیشنهادی وجود دارد.
  کليدواژه: سيستم هاي پيشنهادي | تحليل ذینفعان | رضایت بخش | كنترل كاربر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 371 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-الکترونیک
موضوعات
footer