دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدیریت دانش در صنعت هوا و فضا - 2005

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدیریت دانش در صنعت هوا و فضا - 2005
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت دانش ( knowledge management )
 • Knowledge Management in the Aerospace Industry مدیریت دانش در صنعت هوا و فضا

  سال انتشار:

  2005


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدیریت دانش در صنعت هوا و فضا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Knowledge Management in the Aerospace Industry


  منبع:

  2005 IEEE International Professional Communication Conference Proceedings


  نویسنده:

  D: J: Harvey, R: Holdsworth


  چکیده انگلیسی:

  Knowledge management is purported to be one of the key differentiators in developing, sustaining, and improving technology-dependent businesses in the 21st century. However some of knowledge management’s key tenets (flexible organisational structure and authorities, accessible information and data, and informal learning teams and methods), could be seen as incompatible with large companies that operate in high-technology industries.
  Potential challenges to the establishment of a knowledge management environment in such companies include: rigid company process imposed by ‘parent’ organisations, strict government regulation of the control and exchange of data and products, stringent requirements for safety of systems and the working environment, and industry regulations that define who can hold authority and the manner in which that authority must be exercised.
  This paper identifies and discusses a number of the perceived ‘knowledge management challenges’ for companies within the Aerospace Industry and the need for such companies to have a clear understanding of what can be achieved (and at what cost) through knowledge management initiatives. Some courses of action for optimising the knowledge management benefits in such companies are proposed.
  Keywords: Knowledge | Regulation | Engineering | Safety | Aerospace


  چکیده فارسی:

  بنظر میرسد مدیریت دانش یکی از عوامل متمایزکننده کلیدی در توسعه ، حفظ، و بهبود تکنولوژی مبتنی بر کسب و کار در قرن بیست و یکم است . با این وجود ، برخی اصول کلیدی مدیریت دانش (ساختار انعطاف پذیر سازمانی ، اطلاعات و داده های در دسترس ، تیمهای یادگیری غیر رسمی ، و روش ها) ، را میتوان با شرکتهای بزرگ که با تکنولوژی بسیار بالا کار میکنند در تناقض خواند .
  چالش های بالقوه برای ایجاد مدیریت دانش در چنین شرکتهایی عبارتند از : فرایند خشک شرکتی که توسط سازمانهای مادر اعمال میشود ، قوانین سخت دولتی در حیطه کنترل و تبادل داده ها و تولیدات ، الزامات سختگیرانه برای ایجاد ایمنی سیستمها و محیط کاری ، و مقررات صنعتی که تعریف میکنند چه کسی میتواند اقتدار را حفظ کند و شیوه ایی که قدرت باید اعمال شود را تعیین میکند .
  این مطالعه تعدادی از چالشهای موجود در حوزه ی مدیریت دانش برای سازمانهایی که درون صنعت هوا و فضا قرار دارند را مورد بحث و بررسی قرار میدهد و نشان میدهد برخی از این سازمانها نیازمند داشتن درک روشن و واضحی از انچه هستند که میخواهند به آن از طریق مدیریت دانش دست پیدا کنند (و با چه هزینه ایی) . برخی از انوالع عملکردها برای بهینه سازی مدیریت دانش و مزایای آن در برخی سازمانها نیز بررسی شده است .
  واژگان کلیدی : دانش | مقررات | مهندسی | ایمنی | هوا و فضا .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 42 کیلوبایت


  قیمت: 7000 تومان  5600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer