دانلود مقاله و خرید ترجمه:توسعه سیستم اطلاعات جغرافیایی سازمانی (GIS) یکپارچه با شبکه هوشمند - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • Development of an enterprise Geographic Information System (GIS) integrated with smart grid توسعه سیستم اطلاعات جغرافیایی سازمانی (GIS) یکپارچه با شبکه هوشمند
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  توسعه سیستم اطلاعات جغرافیایی سازمانی (GIS) یکپارچه با شبکه هوشمند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Development of an enterprise Geographic Information System (GIS) integrated with smart grid


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Sustainable Energy, Grids and Networks Volume 14, June 2018, Pages 25-34


  نویسنده:

  Atefeh Dehghani Ashkezari, Nasser Hosseinzadeh, Ayoub Chebli, and Mahammed Albadi


  چکیده انگلیسی:

  This article uses a Geographical Information System (GIS) platform to create an on-line monitoring system in order to display real-time operational data measured at different points of an electricity network. The network with all its assets will be displayed on a geographical map. This provides the electricity utilities with a tool for monitoring, control, asset management, and demand side management in a smart grid. The system is tested as a pilot using the low-voltage network at Sultan Qaboos University (SQU), Oman. The article illustrates the pilot implementation of an enterprise GIS for application in smart grids, where the technical procedures of development phases of GIS data model and GIS web application have been described in details. The developed system produces spatial representation of the electricity network and its assets including renewable energy systems with their operational data on the map of existing electrical distribution network. It provides the utilities the ability to monitor the system components and their operation performance in real time with their location on a map.
  Keywords: Geographic information system (GIS) | Smart grid | Enterprise system | Renewable energy sources | On-line monitoring and control


  چکیده فارسی:

  این مقاله از یک سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) برای ایجاد یک سیستم نظارت آنلاین استفاده می کند تا داده های عملیاتی در زمان واقعی را در نقاط مختلف شبکه برق نشان دهد. شبکه با تمام دارایی های آن بر روی نقشه جغرافیایی نمایش داده شده است. این مقاله ابزاری برای نظارت، کنترل، مدیریت امکانات، و مدیریت تقاضا در یک شبکه هوشمند را در صنعت آب و برق و انرژی فراهم می کند. این سیستم به عنوان یک سیستم پیشرو با استفاده از شبکه های ولتاژ پایین در دانشگاه سلطان قابوس (SQU)، عمان آزمایش شده است. این مقاله منعکس کننده اجرای آزمایشی GIS سازمانی و کاربرد آن در شبکه های هوشمند است، هر چند مراحل فنی مرحله های توسعه مدل داده GIS و برنامه وب GIS با جزئیات شرح داده شده است. این سیستم توسعه یافته یک نمایندگی مکانی شبکه برق و دارایی های آن را مشتمل بر سیستم های انرژی تجدید پذیر با داده های عملیاتی اش را بر روی نقشه شبکه توزیع برق موجود ایجاد می کند. این رویکرد ابزارهایی با توانایی نظارت بر مولفه های سیستمی و عملکرد آنها را در زمان واقعی بر مبنای مکان آنها بر روی نقشه فراهم می کند.
  کلمات کلیدی: سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) | شبکه هوشمند | سیستم سازمانی | منابع انرژی تجدیدپذیر | نظارت و کنترل آنلاین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 552 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer