دانلود مقاله و خرید ترجمه:پایگاه‌های داده NoSQL: MongoDB در مقابل Cassandra - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پایگاه‌های داده NoSQL: MongoDB در مقابل Cassandra - 2013
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پایگاه داده ( Database )
 • NoSQL Databases: MongoDB vs Cassandra پایگاه‌های داده NoSQL: MongoDB در مقابل Cassandra

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پایگاه‌های داده NoSQL: MongoDB در مقابل Cassandra


  عنوان انگلیسی مقاله:

  NoSQL Databases: MongoDB vs Cassandra


  منبع:

  Conference C3S2E, July 10–12, 2013, Porto, Portugal


  نویسنده:

  Veronika Abramova, Jorge Bernardino


  چکیده انگلیسی:

  In the past, relational databases were used in a large scope of applications due to their rich set of features, query capabilities and transaction management. However, they are not able to store and process big data effectively and are not very efficient to make transactions and join operations. Recently, emerge a new paradigm, NoSQL databases, to overcome some of these problems, which are more suitable for the usage in web environments. In this paper, we describe NoSQL databases, their characteristics and operational principles. The main focus of this paper is to compare and evaluate two of the most popular NoSQL databases: MongoDB and Cassandra.
  Keywords: Database Management Systems (DBMS) | NoSQL Databases.


  چکیده فارسی:

  در گذشته، پایگاه داده رابطه‌ای به دلیل مجموعه‌ای از ویژگی‌های غنی خود، قابلیت پرس‌وجو و مدیریت تراکنش، در کاربردهای زیادی استفاده می‌شد. بااین‌حال، آن‌ها قادر به ذخیره و پردازش مؤثر داده‌های بزرگ نیستند و برای انجام معاملات و پیوستن به عملیات بسیار کارآمد نیستند. به‌تازگی یک پارادایم (نمونه) جدید، یعنی پایگاه‌های داده NoSQL، برای غلبه بر برخی از این مشکلات که برای استفاده در محیط‌های وب مناسب‌تر هستند، به وجود آمده است. در این مقاله، پایگاه‌های داده NoSQL، ویژگی‌های آن‌ها و اصول عملیاتی را توصیف می‌کنیم. تمرکز اصلی این مقاله، مقایسه و ارزیابی دو پایگاه داده محبوب‌تر NoSQL می‌باشد: MongoDB و Cassandra.
  کلیدواژه‌ها: سیستم‌ مدیریت پایگاه داده (DBMS) | پایگاه‌های داده NoSQL.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 531 کیلوبایت


  قیمت: 27000 تومان  21600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پایگاه-داده
موضوعات
footer