دانلود مقاله و خرید ترجمه:کلینیک،، از تجارب جزئی تا چشمگیربرتری در هر دور - 2016

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده بهداشت و درمان ( Healthcare )
 • The clinic FROM SEED TO SENSORY EXPERIENCES, EXCELLENCE AT EVERY TURN کلینیک،، از تجارب جزئی تا چشمگیربرتری در هر دور

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کلینیک،، از تجارب جزئی تا چشمگیربرتری در هر دور


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The clinic FROM SEED TO SENSORY EXPERIENCES, EXCELLENCE AT EVERY TURN


  منبع:

  http://www:theclinicusa:com/


  نویسنده:

  http://www:theclinicusa:com/


  چکیده انگلیسی:

  The Clinic is a progressive and reliable cannabis partner. Since our founding in 2009, The Clinic has become one of the largest and most responsible marijuana companies in the United States. The Clinic has successfully designed, constructed, and operated several cultivation, processing and dispensary facilities in Colorado, Nevada and Illinois. With over nine years of operational experience, The Clinic has cultivated over 130 different strains, processed over 3 million marijuana transactions, and has become one of the most awarded marijuana companies in the country. The Clinic holds over 40 state and local licenses and employs more than 120 people. We are not the typical cannabis consultant. We are experienced operators. The Clinic’s experienced team mentors its partners in the formation and growth of the business, targeting bottom line profitability, superior product development, patient satisfaction, and fostering a culture of strict compliance.


  چکیده فارسی:

  کلینیک یک شریک مترقی و قابل اعتماد است. از زمانی که در سال 2009 کلینیک را تأسیس کردیم، به یکی از بزرگ ترین و مسئولیت پذیرترین شرکت های ماری جوانا در ایالات متحده تبدیل شد. کلینیک به طور موفقیت آمیزی طراحی و ساخته شده و از چندین کشت، روند پردازش و تسهیلات آپارتمانی در کلرادو، نودا و ایلینوی بهره برداری می کند. با بیش از نه سال سابقه و تجربه ی عملیاتی؛ کلینیک بیش از 130 گونه ی مختلف را به مرحله ی کشت رسانده است و بیش از 3 میلیون ماری جوانا پردازش کرده است و به یکی از ممتازترین شرکت های ماری جوانا در کل کشور تبدیل شده است. کلینیک بیش از 40 مجوز دولتی و محلی دارد و بیش از 10 نفر در آن مشغول به کار هستند. ما مشاورین Cannabis نیستیم. تنها اپراتورهای باتجربه هستیم. تیم باتجربه¬ی کلینیک تمامی شرکا را در روند شکل گیری و رشد کسب و کار را مدیریت می¬کند و هدف اصلی او دستیابی به سودآوری خط پایین، توسعه محصول برتر، رضایت بیمار و پرورش فرهنگ انطباق و سازگاری بالاست.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 55
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 90

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1050 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  کاربران عزیز توجه نمایید که این فایل یک تحقیق می باشد .
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بهداشت-و-درمان
موضوعات
footer