دانلود مقاله و خرید ترجمه:اثر تنوع در انتخاب حسابرس در گروه های کسب و کار: یک مطالعه موردی از کشور تایوان - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:اثر تنوع در انتخاب حسابرس در گروه های کسب و کار: یک مطالعه موردی از کشور تایوان - 2017
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • The effect of diversification on auditor selection in business groups: A case from Taiwan اثر تنوع در انتخاب حسابرس در گروه های کسب و کار: یک مطالعه موردی از کشور تایوان

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اثر تنوع در انتخاب حسابرس در گروه های کسب و کار: یک مطالعه موردی از کشور تایوان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The effect of diversification on auditor selection in business groups: A case from Taiwan


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - International Review of Economics and Finance 49 (2017) 422–436


  نویسنده:

  Wen-Ching Changa,⁎, Huey-Yeh Linb, Meihua Koo


  چکیده انگلیسی:

  This study examines effects of group diversification on the number of industry-specialist auditor selections in business groups. Using 2003–2010 Taiwanese business groups as the sample, our results show that unrelated diversification is significantly positively associated with the number of industry-specialist auditor selections in business groups, including audit firms and audit partners. Related diversification is significantly negatively associated with the number of industry-specialist audit partner selections in business groups. Overall, group member firms select different industry-specialist audit firms because of industry diversity and the same industry-specialist audit partners because of industry similarity.
  Keywords: Auditor selection | Industry specialist | Business group | Related diversification | Unrelated diversification


  چکیده فارسی:

  این پژوهش ، اثر تنوع پذیری گروهی را بر انتخاب حسابرسان متخصص صنعتی در تایوان را مورد بررسی قرار می دهد. با استفاده از گروه های کسب و کاری تایوانی به عنوان نمونه ، نتایج ما نشان می دهد که وجود تنوع نامربوط تاثیر مثبتی بر انتخاب حسابرسان متخصص صنعتی در گروه های کسب و کاری شامل شرکت های حسابرسی و شرکای حسابرسی دارد. تنوع پذیری مرتبط نیز تاثیر منفی بر انتخاب شرکای حسابرسی متخصص صنعتی در گروه های کسب و کاری دارد. به طور کلی ، شرکت های عضو گروه به دلیل تنوع صنعت و وجود شرکای حسابرسی متخصص و شباهت در صنعت، شرکت های حسابرسی متخصص متفاوتی را انتخاب می کنند.
  کلمات کلیدی: انتخاب حسابرس | متخصص صنعتی | گروه کسب و کار | تنوع پذیری مرتبط | تنوع پذیری نا مرتبط


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 684 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer