دانلود مقاله و خرید ترجمه:اصلاحات در آموزش عالی آمریکا: منشأها و تاثیر انتخاب برنامه درسی توسط دانشجو - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت آموزشی ( Education Management )
 • U:S: higher education reform: Origins and impact of student curricular choice اصلاحات در آموزش عالی آمریکا: منشأها و تاثیر انتخاب برنامه درسی توسط دانشجو
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اصلاحات در آموزش عالی آمریکا: منشأها و تاثیر انتخاب برنامه درسی توسط دانشجو


  عنوان انگلیسی مقاله:

  U:S: higher education reform: Origins and impact of student curricular choice


  منبع:

  sciencedirect - elsevier -International Journal of Educational Development 61 (2018) 1–4


  نویسنده:

  Robert W: Elliott, Valerie Osland Paton


  چکیده انگلیسی:

  Charles W. Eliot’s revision of curriculum through the elective system has had significant influence on U.S. higher education. Contemporary concerns about constrained resources and “efficiency” efforts have called into question the value of investments in diverse course and degree offerings. This summary of Eliot’s elective system and its impact on U.S. higher education curricula offers a historical perspective to inform contemporary discourse in a time of reform. Eliot’s inaugural speech and introduction of the elective system are examined, including the context for its introduction, the challenges incurred during implementation, and the benefits it has yielded for U.S. higher education and society.
  Keywords: Electives | Curriculum reform | Charles william eliot


  چکیده فارسی:

  اصلاحات چارلز دبلیو الیوت درباره برنامه آموزشی ازطریق سیستم موثر، تاثیر قابل توجهی روی آموزش عالی آمریکا داشته است. نگرانی های معاصر درباره منابع محدود و تلاشها درجهت "کارآمدی"، ارزش سرمایه گذاری ها در دوره های مختلف و ارائه مدرک را سوال برانگیز کرده است. این خلاصه از سیستم انتخابی الیوت و تاثیر آن روی برنامه درسی آموزش عالی آمریکا یک دیدگاه تاریخی را برای اطلاع یافتن از بحث های معاصر در یک زمان اصلاحات ارائه می کند. سخنرانی افتتاحیه الیوت و معرفی سیستم انتخابی بررسی می شوند، شامل زمینه برای معرفی، چالش های ایجاد شده درطی اجرا و منافعی که برای آموزش عالی و جامعه آمریکا به ارمغان آورده است.
  کلیدواژه ها: انتخاب ها | اصلاح آموزشی | چارلز ویلیام الیوت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 51 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer