دانلود مقاله و خرید ترجمه:سناریوهایی به عنوان یک پشتیبان قوی برای برنامه ریزی استراتژیک - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:سناریوهایی به عنوان یک پشتیبان قوی برای برنامه ریزی استراتژیک - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت استراتژیک ( strategic Managment )
 • Scenarios as a Strong Support for Strategic Planning سناریوهایی به عنوان یک پشتیبان قوی برای برنامه ریزی استراتژیک

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سناریوهایی به عنوان یک پشتیبان قوی برای برنامه ریزی استراتژیک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Scenarios as a Strong Support for Strategic Planning


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Engineering 69 ( 2014 ) 665 – 669


  نویسنده:

  Lenka Zahradníþková, Emil Vacík


  چکیده انگلیسی:

  The article deals with the concept of scenario planning. Based on methodological platform, it describes in details stepwise process of scenarios construction. It introduces and discusses various types of scenarios which might be respected due to development of entrepreneurial environment. Respecting indicated risk factors from the business environment and theirs influence on key risks of the firm´s performance, the spread of scenarios is being drafted. The basic scenario concerning set strategic goals and the most expected probability forms a referent version opening determination of the scenarios variety. In business practice commonly three or four scenarios are used. The space delimited within each scenario enables to do serious managerial decision making processes by testing and selecting appropriate strategic variant of the business plan. According to Risk Appetite of each firm each of scenarios can be quantified. The choice depends usually on stakeholder´s attitude or Risk Appetite of the firm´s management [1].
  Keywords: strategic planning | scenario | risk | probability | strategic variant | decision making process | performance | gap analysis


  چکیده فارسی:

  این مقاله به مفهوم برنامه ریزی سناریو می پردازد . بر اساس بسترهای روش شناختی ، فرآیند گام به گام ساختار سناریوها را با جزئیات توصیف می کند . انواع مختلفی از حالاتی که ممکن است با توجه به توسعه محیط کارآفرینی محترم شمرده شوند را معرفی کرده و مورد بحث و بررسی قرار می دهد . با توجه به عوامل ریسک مشخص شده از محیط کسب و کار و تاثیر آنها بر خطرات کلیدی عملکرد شرکت ، گسترش سناریوها ارائه شده است . سناریوی بنیادی در مورد مجموعه اهداف استراتژیک و بیشترین احتمال مورد انتظار ، یک تعیین افتتاح نسخه ی مرجع از انواع سناریوها را شکل می دهد . در عمل کسب و کار ، معمولا سه یا چهار سناریو استفاده می شود . فضای محدود در هر سناریو ، قادر به انجام جدی فرآیندهای تصمیم گیری مدیریتی با آزمایش و انتخاب نوع مناسبی از طرح استراتژیک کسب و کار می سازد . با توجه به ریسک پذیری هر شرکت ، هر یک از حالات می تواند اندازه گیری شود . این انتخاب معمولا بستگی به نگرش ذینفعان یا ریسک پذیری مدیریت شرکت دارد [1] .
  کلید واژه ها : برنامه ریزی استراتژیک | سناریو | ریسک | احتمال | نوع استراتژیک | فرآیند تصمیم گیری | عملکرد | شکاف تجزیه و تحلیل .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 39 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer