دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل تجربی از هک وب - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل تجربی از هک وب - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده امنیت ( Security )
 • Empirical Analysis of Web Attacks تجزیه و تحلیل تجربی از هک وب

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تجزیه و تحلیل تجربی از هک وب


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Empirical Analysis of Web Attacks


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 78 ( 2016 ) 298 – 306


  نویسنده:

  Daljit Kaur, Dr: Parminder Kaur


  چکیده انگلیسی:

  The web applications are becoming more popular and complex in today’s era of Internet. These on-line applications provide rich benefits along with risk to organization, brand and data. Malicious attackers continue to exploit vulnerabilities in applications in order to steal sensitive information. The outlines of this paper is to analyze web attacks in recent years that have compromised web applications, its data or its users. This paper includes the web attacks analysis from Website Hacking Incident Database (WHID) and other information security and news websites. Also, it is an effort to analyze various attacks on major categories of web sites which is a guide to developers to take respective appropriate preventive measures in future. The top web attacks have been identified and also the top vulnerable categories of web applications are analyzed .
  Keywords: web attacks | web security | secure web development | web categories and web vulnerabilities.


  چکیده فارسی:

  برنامه های کاربردی وب در عصر حاضر اینترنت، محبوب تر و پیچیده تر می شوند. این برنامه های آنلاین به همراه ریسک برای سازمان، نام تجاری و داده ها، مزایایی غنی دارند. مهاجمان مخرب همچنان به آسیب پذیری ها در برنامه ها برای سوء استفاده از اطلاعات حساس دسترسی پیدا می کنند. خطوط اصلی این مقاله تجزیه و تحلیل هک وب در سال های اخیر است که برنامه های وب، اطلاعات و یا کاربران آن را به خطر انداخته است. این مقاله شامل تجزیه و تحلیل هک پایگاه داده وب سایت (WHID) و سایر اطلاعات امنیتی و وب سایت های خبری است. همچنین برای تجزیه و تحلیل هکهای مختلف به دسته های اصلی وب سایت ها تلاش می¬کند که راهنمای توسعه دهندگان است تا اقدامات پیشگیرانه مناسب در آینده را انجام دهد. هکهای بالای وب شناسایی شده است و همچنین آسیب پذیر ترین برنامه های وب مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.
  کلمات کلیدی: هک وب | امنیت وب | توسعه امنیت وب | دسته های وب و آسیب پذیری های وب.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 334 کیلوبایت


  قیمت: 27000 تومان  21600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
امنیت
موضوعات
footer