دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدلسازی و تحلیل عملکرد دیوارهای آتش شبکه - 2012

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده امنیت ( Security )
 • Performance Modeling and Analysis of Network Firewalls مدلسازی و تحلیل عملکرد دیوارهای آتش شبکه

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدلسازی و تحلیل عملکرد دیوارهای آتش شبکه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Performance Modeling and Analysis of Network Firewalls


  منبع:

  IEEE TRANSACTIONS ON NETWORK AND SERVICE MANAGEMENT, VOL: 9, NO: 1, MARCH 2012


  نویسنده:

  Khaled Salah, Member, IEEE, Khalid Elbadawi, Member, IEEE, and Raouf Boutaba, Fellow, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  Network firewalls act as the first line of defense against unwanted and malicious traffic targeting Internet servers. Predicting the overall firewall performance is crucial to network security engineers and designers in assessing the effectiveness and resiliency of network firewalls against DDoS (Distributed Denial of Service) attacks as those commonly launched by today’s Botnets. In this paper, we present an analytical queueing model based on the embedded Markov chain to study and analyze the performance of rule-based firewalls when subjected to normal traffic flows as well as DoS attack flows targeting different rule positions. We derive equations for key features and performance measures of engineering and design significance. These features and measures include throughput, packet loss, packet delay, and firewall’s CPU utilization. In addition, we verify and validate our analytical model using simulation and real experimental measurements.
  Index Terms: Network firewalls | performance modeling | performance analysis | queueing systems.


  چکیده فارسی:

  دیوار‌های آتش شبکه به‌عنوان اولین خط دفاعی در مقابل ترافیک ناخواسته و مخرب با هدف گیری سرورهای اینترنتی عمل می‌کنند. پیش‌بینی عملکرد کلی دیوار آتش برای مهندسان و طراحان امنیت شبکه در ارزیابی اثربخشی و انعطاف‌پذیری دیوار‌های آتش شبکه در برابر حملات DDoS (محروم سازی از سرویس توزیع شده) که معمولاً توسط بات نت های امروزی صورت می‌گیرند، بسیار مهم است. ما در این مقاله، مدل صف بندی تحلیلی را براساس زنجیره‌ی مارکوف نشانده‌شده ارائه می دهیم تا عملکرد دیوارهای آتش مبتنی بر قاعده را هنگام مواجهه با جریان‌های ترافیکی نرمال و همچنین جریان های حمله ی محروم سازی از سرویس توزیع شده با هدفگیری موقعیت های مختلف قاعده، مطالعه و تحلیل کنیم. معادلات را برای ویژگی ها و اندازه گیری های کلیدی عملکرد مهندسی و اهمیت طراحی به دست می آوریم. این ویژگی‌ها و اندازه‌گیری ها عبارتند از: توان عملیاتی، اتلاف بسته، تأخیر بسته و بهره وری CPU دیوار آتش. علاوه بر این، مدل تحلیلی خود را با استفاده از شبیه سازی و اندازه-گیری های تجربی واقعی بررسی و تأیید می کنیم.
  اصطلاحات شاخص: دیوارهای آتش شبکه | مدلسازی عملکرد | تحلیل عملکرد | سیستم های صف بندی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 29

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 560 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
امنیت
موضوعات
footer