دانلود مقاله و خرید ترجمه:افزایش پهنای باند یک آنتن با قطبش دایروی(CP) از طریق دو روزنه شکافی - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:افزایش پهنای باند یک آنتن با قطبش دایروی(CP) از طریق دو روزنه شکافی - 2018
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Increase the Bandwidth of a CP Antenna through Two Slot-apertures افزایش پهنای باند یک آنتن با قطبش دایروی(CP) از طریق دو روزنه شکافی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  افزایش پهنای باند یک آنتن با قطبش دایروی(CP) از طریق دو روزنه شکافی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Increase the Bandwidth of a CP Antenna through Two Slot-apertures


  منبع:

  IEEE International Conference on Applied System Innovation 2018


  نویسنده:

  The-Nan Chang and Chin-Yi Chen


  چکیده انگلیسی:

  A feed method with a combination of L-shaped slots and strips is presented to increase the bandwidth of a circularly polarized patch antenna. Compared to the simple aperture-coupled configuration, the cross-slot is replaced by two L-shaped slots to incorporate with an L-shaped microstrip line in a unique way. The vertical arm of the L-shaped microstrip line is coupled only to the first L-shaped slot. Then, the horizontal arm of the microstrip line is serially coupled only to the second L-shaped slot. The two slots are arranged to form a square-like slot-ring. By this way, the antenna can provide an overlapped bandwidth of 400 MHz (2.3-2.7 GHz). The height of the antenna is about 0.1 free space wavelengths at 2.5 GHz.
  keywords: aperture | coupled | slot | bandwidth


  چکیده فارسی:

  یک روش تغذيه با تركيب شکاف های L شکل و نوارها برای افزایش دادن پهنای باند آنتن پچ قطبش دایروی ارائه شده است . در مقایسه با ساختار ساده تزویج روزنه ای ، شکاف متقاطع با دو شکاف L شکل برای ترکیب با خط مایکرو استریپ L شکل به شیوه ی خاص جایگزین شده است. بازوی عمودی خط مایکرواستریپ Lشکل تنها به شکاف L شکل اول متصل می شود. سپس، بازوی افقی خط مایکرواستریپ به صورت سری تنها به شکاف L شکل دوم متصل می شود. دو شکاف برای ایجاد حلقه شکاف مربعی چیدمان می شوند . در نتیجه، این آنتن می تواند پهنای باند همپوشانی شده ای برابر با 400 مگاهرتز (2-3-2.7 گیگاهرتز) را فراهم کند. ارتفاع آنتن تقریبا برابر با 0.1 طول موج فضای آزاد در 2.5 گیگاهرتز است.
  کلمات کلیدی: دهانه | جفت | اسلات | پهنای باند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 516 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer