دانلود مقاله و خرید ترجمه:افزایش پهنای باند و بهره یک آنتن شکافی (روزنه ای) L شکل با بارگذاری متامتریال(فرامواد) - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:افزایش پهنای باند و بهره یک آنتن شکافی (روزنه ای) L شکل با بارگذاری متامتریال(فرامواد) - 2018
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Bandwidth and Gain Improvement of an L-shaped Slot Antenna with Metamaterial Loading افزایش پهنای باند و بهره یک آنتن شکافی (روزنه ای) L شکل با بارگذاری متامتریال(فرامواد)
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  افزایش پهنای باند و بهره یک آنتن شکافی (روزنه ای) L شکل با بارگذاری متامتریال(فرامواد)


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Bandwidth and Gain Improvement of an L-shaped Slot Antenna with Metamaterial Loading


  منبع:

  IEEE Antennas and Wireless Propagation Letters ( Volume: 17 , Issue: 8 , Aug: 2018 )


  نویسنده:

  Qiang Chen, Hou Zhang, Yi-Jun Shao and Tao Zhong


  چکیده انگلیسی:

  metamaterial-based wideband and high-gain circularly polarized (CP) mushroom antenna is proposed and analyzed in this letter. The proposed antenna consists of a 4 4 mushroom-cells array and an L-shaped slot coupling-fed layer. The metamaterial-based mushroom cells are adopted to adjust the axial ratio (AR) to realize wideband CP and high gain. With the optimization, the proposed dielectric-filled mushroom antenna is with a low profile of 0.08 0 ( 0 is the operating wavelength in free space) while covering an area of 55mm 50mm only. The measured impedance bandwidth of the proposed antenna is 48.2% (5.2–8.5 GHz) and the measured 3-dB axial ratio bandwidths are 35.5% (5.8-8.3 GHz). Moreover, the antenna performed a stable high gain which is better than 10.5 dBic from 6 to 7.5 GHz across the CP region.
  Keywords: metamaterial | circularly polarized | wideband | hight gain


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، یک آنتن قارچ گونه با قطبش دایروی(CP) و با بهره بالا پیشنهاد شده است. آنتن پیشنهادی از آرایه سلول های قارچ گونه 4×4 و لایه تغذیه تزویج شکافی L شکل ساخته می شود. از سلول های قارچی مبتنی بر متامتریال برای تنظیم کردن نسبت محوری (AR) برای پیاده سازی CP پهن باند و بهره بالا استفاده شده است. با بهینه سازی، آنتن قارچی پر شده با دی الکتریک پیشنهادی از ساختاری کم حجم(مسطح) یعنی 0.08λ_0 (λ_0 طول موج فضای آزاد) برخودار بوده در حالی که دارای ابعاد 55mm×50mm است. پهنای باند امپدانسی اندازه گیری شده آنتن پیشنهادی برابر با 48.2٪ (5.2-8.5 گیگاهرتز) و پهنای باندهای نسبت محوری 3-dB اندازه گیری شده برابر با 35.5٪ (8.5-8.3 گیگاهرتز) است. علاوه بر این، آنتن دارای بهره پایدار بالا است که نسبت به 10.5 dBic از 6 تا 7.5 گیگاهرتز در ناحیه CP بهتر است.
  کلمات کلیدی: فراماده | قطبی سازی حلقوی | پهنای باند | افزایش ارتفاع


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1335 کیلوبایت


  قیمت: 16000 تومان  12800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer