دانلود مقاله و خرید ترجمه:زایش تراژدی بین درام ، اپرا و فلسفه - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:زایش تراژدی بین درام ، اپرا و فلسفه - 2013
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • The Birth of Tragedy between drama, opera, and Philosophy زایش تراژدی بین درام ، اپرا و فلسفه

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  زایش تراژدی بین درام ، اپرا و فلسفه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Birth of Tragedy between drama, opera, and Philosophy


  منبع:

  Journal of nietzsche studies, Vol: 44, no: 2, 2013:


  نویسنده:

  Stephen Mulhall


  چکیده انگلیسی:

  this article argues that nietzsche’s Birth of Tragedy is an attempt to forge a mode of discourse that draws equally upon the resources of tragic drama, opera, and philosophy, and thereby attempts to disclose their internal relatedness, in order both to exemplify and to enable the attainment of a nonelitist species of perfectionism—one that has both an individual and a cultural dimension (with the latter finding expression in a willingness to question and reconfigure existing boundaries between the moral, the political, and the aesthetic domains, among others). the article thereby contributes to an interpretative tradition initiated in recent work by James conant and stanley cavell, by extending its range of textual application.


  چکیده فارسی:

  این مطالعه چنین استدلال میکند که زایش تراژدی از نیچه تلاشی است برای شکل دادن به منابع درام غم انگیز ، اپرا و فلسفه ، و بنابراین تلاشی است در جهتِ شفاف سازی روابط داخلی انها بمنظور نشان دادن و دستیابی به گونه های غیر ارادی کمال گرایی . هر فردی دارای ابعاد فردی و فرهنگی است (یا یافتن اینکه بیان رضایتمندی در مورد سووال و پیکره بندی مرزهای موجود بین سایر موارد نیز وجود دارد ) . به این ترتیب ، این مقاله سعی دارد تا شروعی باشد بر تفسیر در اینموارد که در کارهای اخیر توسط جیمز کونانت و استنلی کاول ، با گسترش دامنه نرم افزار متنی انها مورد بررسی قرار گرفت .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 19
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 31

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 80 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer