دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیش بینی موازی اطلاعات سراسر جامعه با به دست آوردن اطلاعات از شبکه های اجتماعی - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های اجتماعی ( Social Networks )
 • Parallel forecasting of community-wide information spread with assimilation of social network data پیش بینی موازی اطلاعات سراسر جامعه با به دست آوردن اطلاعات از شبکه های اجتماعی
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیش بینی موازی اطلاعات سراسر جامعه با به دست آوردن اطلاعات از شبکه های اجتماعی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Parallel forecasting of community-wide information spread with assimilation of social network data


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 136 (2018) 228–235


  نویسنده:

  Oksana Severiukhina, Sergey Kesarev, Max Petrov and Klavdiya Bochenina


  چکیده انگلیسی:

  Nowadays, social networks have become one of the main sources of information. There are many factors affecting the information spreading. On the one hand, we must take into account the features of post and information sources, on the other hand, it is necessary to understand how users react to posts. Moreover, social networks (as well as some natural and technical systems) allow for collecting the data about the actual state of a dynamical process, thus providing the input data for assimilation within the simulation. In this paper, we propose a multi-agent approach for predicting the dissemination of information taking into account both retrospective data and information about the states of the agents within a social network at the current moment. During simulation ocess, the model receives network state data in form of batches and can modify internal parameters for more accurate prediction. The parallel realization of this approach allows to perform simulation at a reasonable time. The results show that the accuracy of prediction may be significantly improved using additional information collected from an online social network.
  Keywords: social network | parallel algorithm | forecasting | information spread


  چکیده فارسی:

  امروزه شبکه¬های اجتماعی به یکی از منابع اصلی اطلاعات تبدیل شده است. عوامل بسیاری بر این گسترش اطلاعات تأثیر دارد. از یک سو، ما باید به گزارش ویژگی¬های پست و منابع اطلاعات بپردازیم، از سوی دیگر، لازم است تا درک کنیم که چگونه کاربران روی پست ها واکنش نشان می دهند. علاوه بر این، شبکه های اجتماعی (و همچنین برخی از سیستم های طبیعی و فنی) به ما برای جمع آوری این داده ها در باره حالت واقعی روند دینامیک امکان می دهد، بدین ترتیب این ورودی داده ها امکان ادغام در داخل این شبیه سازی را فراهم می¬آورد. در این مقاله، ما یک رویکرد چند عاملی برای پیش بینی انتشار اطلاعات را با توجه به داده های گذشته و اطلاعات مربوط به وضعیت عامل ها در یک شبکه اجتماعی پیشنهاد می¬کنم. در طی روند شبیه سازی، این مدل حالت شبکه داده ها را در فرم دسته ای دریافت می کند و می توان مولفه های داخلی برای پیش بینی دقیق¬تر را تغییر دهد. تحقق موازی این روش به ما امکان می دهد تا شبیه سازی را در یک زمان معقول انجام دهیم. نتایج نشان می¬دهد که با استفاده از اطلاعات اضافی جمع آوری شده از شبکه اجتماعی آنلاین، دقت پیش بینی می تواند به طور قابل توجهی بهبود یابد.
  کلید واژه ها: شبکه اجتماعی | الگوریتم موازی | پیش بینی | اطلاعات گسترده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 466 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-اجتماعی
موضوعات
footer