دانلود مقاله و خرید ترجمه:تعریف پاسخگویی حرفه ایی پرستاران : مروری بر ادبیات - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تعریف پاسخگویی حرفه ایی پرستاران : مروری بر ادبیات - 2014
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پرستاری ( Nursing )
 • DEFINING PROFESSIONAL NURSING ACCOUNTABILITY: A LITERATURE REVIEW تعریف پاسخگویی حرفه ایی پرستاران : مروری بر ادبیات

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تعریف پاسخگویی حرفه ایی پرستاران : مروری بر ادبیات


  عنوان انگلیسی مقاله:

  DEFINING PROFESSIONAL NURSING ACCOUNTABILITY: A LITERATURE REVIEW


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Journal of Professional Nursing, Vol 30, No: 1 (January/February), 2014: pp 43–47


  نویسنده:

  LORRETTA C: KRAUTSCHEID, PHD, RN


  چکیده انگلیسی:

  Professional nursing accountability is described by both professional nursing organizations and nursing education credentialing agencies as a core aspect that underpins professional nursing practice. Although accountability is foundational to professional practice, a review of the literature revealed no consistent language or definition regarding professional nursing accountability. Instead, the literature itself reveals that professional nursing accountability is challenging to both describe and define. The ambiguity surrounding how to define professional nursing accountability contributes to challenges associated with both teaching and evaluating student nurse accountability within nursing education curricula. This article provides a reliable and comprehensive definition of professional nursing accountability derived from a synthesis of the literature. Recommendations for nursing education practice and recommendations for nursing education research are proposed. (Index words: Professional accountability; Nursing; Nursing education) J Prof Nurs 30:43–47, 2014. © 2014 Elsevier Inc. All rights reserved.


  چکیده فارسی:

  پاسخگویی حرفه ایی پرستاران هم توسط سازمانهای حرفه ایی پرستاری و هم موسسات اعتباری آموزش پرستاری بعنوان یکی از جنبه های مهم توضیح داده شده که مبنای تمرینات پرستاری حرفه ایی قرار گرفته اند . گرچه پاسخگویی مبنای تمرینات حرفه ایی قرار دارد ، مروری بر ادبیات نشان میدهد که زبان ثابت و یا تعریف روشنی از پاسخگویی حرفه ایی پرستاران وجود ندارد . در عوض ، خود ادبیات نشان میدهد که پاسخگویی حرفه ایی پرستاری هم برای شرح دادن و هم برای تعریف نمودن خود چالشی بزرگ محسوب میشود . ابهامی که در چگونگی تعریف پاسخگویی حرفه ایی پرستاری وجود دارد مربوط میشود به چالشهایی که هم در زمینه آموزش و هم در زمینه ارزیابی دانشجویان پرستاری در چارچوب برنامه آموزشی پرستاری وجود دارد . این مطالعه تعریف جامع و موثقی از پاسخگویی حرفه ایی در پرستاری ارایه میکند که حاصل مرور سیستماتیک ادبیات است . پیشنهادات ارایه شده برای تمرین آموزش پرستاری و توصیه هایی که برای تحقیقات بیشتر در حیطه ی آموزش پرستاری مطرح شده اند نیز مورد بررسی قرار گرفته است . ( واژگان کلیدی : پاسخگویی حرفه ایی ، پرستاری ، آموزش پرستاری) .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 44 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پرستاری
موضوعات
footer