دانلود مقاله و خرید ترجمه:آشنایی سرمایه گذار و شرایط تامین مالی بدهی شرکت - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:آشنایی سرمایه گذار و شرایط تامین مالی بدهی شرکت - 2017
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Investor familiarity and corporate debt financing conditions آشنایی سرمایه گذار و شرایط تامین مالی بدهی شرکت

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آشنایی سرمایه گذار و شرایط تامین مالی بدهی شرکت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Investor familiarity and corporate debt financing conditions


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Finance Research Letters 23 (2017) 263–268


  نویسنده:

  Leonie Herrmann, Oscar A: Stolper


  چکیده انگلیسی:

  This study contributes to our understanding of how retail bondholders value familiarity with the issuer. Using a sample of corporate bonds issued by German non-financials and especially marketed to individual investors, we document that – besides product market visibility – three previously unconsidered antecedents of investor familiarity, i.e. local visibility, media visibility and overall recognition of the bond-issuing company, are negatively associated with credit spreads. Given that company visibility does not necessarily result in a reduction of fundamental risk for the group of bondholders, the finding that higher familiarity relates to lower risk premia suggests heuristic decision behaviour among retail investors where a familiarity bias reduces the perceived risk of bond investments.
  Keywords: Investor familiarity | Retail investors | Company visibility | Cost of capital | Cost of debt | Corporate bonds


  چکیده فارسی:

  این مطالعه به درک ما از چگونگی آشنایی سهامداران خرده فروشی با صادرکنندگان کمک می کند. با استفاده از یک نمونه اوراق قرضه شرکتی منتشر شده توسط یک موسسه غیر مالی آلمانی و فروخته شده به سرمایه گذاران شخصی ، ما بر مبنای محصولات ملموس در بازار، مشخص کردیم که سه مورد قبلی پیش بینی نشده از آشنایی سرمایه گذار ، یعنی آینده نگری کلی، نمایش رسانه ای و شناخت کلی اوراق قرضه شرکت، رابطه منفی با گسترش اعتباری دارند. با توجه به این که آینده نگری شرکت شرکت ضرورتا منجر به کاهش ریسک برای گروهی از سهام داران نمی شود، دریافتند که آشنایی بیشتر با ریسک های پایین تر باعث انجام تصمیم گیری های اکتشافی در سرمایه گذاران خرده فروش می شود که در آن تعصب نسبت به آشنایی، ریسک درک سرمایه گذاری های بنیادی را کاهش می دهد.
  کلمات کلیدی: آشنایی سرمایه گذار | سرمایه گذار خرده فروش | آینده نگری ( میدان دید) شرکت | هزینه سرمایه | هزینه بدهی | محدودیت های شرکت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 231 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:




اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer