دانلود مقاله و خرید ترجمه:فیلتر جدید میان گذر سه بانده با فرکانس ها، پهنای باند ها و تلفات عبوری مستقل کنترل پذیر - 2017

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Novel Tri-Band Bandpass Filter With Independently Controllable Frequencies, Bandwidths, and Return Losses فیلتر جدید میان گذر سه بانده با فرکانس ها، پهنای باند ها و تلفات عبوری مستقل کنترل پذیر

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فیلتر جدید میان گذر سه بانده با فرکانس ها، پهنای باند ها و تلفات عبوری مستقل کنترل پذیر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Novel Tri-Band Bandpass Filter With Independently Controllable Frequencies, Bandwidths, and Return Losses


  منبع:

  IEEE Microwave and Wireless Components Letters ( Volume: 27 , Issue: 6 , June 2017 )


  نویسنده:

  Guangxu Shen, Student Member, IEEE, Wenquan Che, Senior Member, IEEE, and Quan Xue, Fellow, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  A novel kind of tri-band bandpass filter (BPF) is presented, which is based on the dual composite right- and lefthanded resonator. The proposed tri-band BPF is very compact with over 30% size reduction over the previously published ones. The center frequencies and bandwidths can be controlled independently with large flexibility. In addition, the return losses can also be adjusted independently, resulting in the optimal impedance matching for the proposed designs. Finally, one triband BPF is designed for demonstration, which simultaneously exhibits compact circuit size and preferable in-band performances. Good agreement between the measured and simulated results is observed, verifying the validity of the design strategies.
  Index Terms: Bandpass filter (BPF) | compact size | dual composite right- and left-handed (D-CRLH) resonator | tri-band.


  چکیده فارسی:

  نوع جدیدی از فیلتر میان گذر سه بانده(BPF) ارائه شده است که مبتنی بر تشدیدگر ترکیبی دست راستی و دست چپی دوگانه است. فیلتر میان گذر سه بانده پیشنهادی بسیار فشرده بوده و 30% کاهش اندازه نسبت به مدل های مشابه قبلی دارد. فرکانس های مرکزی و پهنای باندها را می توان به صورت مستقل با انعطاف پذیری بزرگ کنترل کرد. علاوه بر این، تلفات بازگشتی نیز می توان به صورت مستقل تنظیم کرد که به تطبیق امپدانس بهینه برای طراحی های پیشنهادی می انجامد. نهایتا، BPF سه بانده طراحی می شود که به صورت همزمان از اندازه مداری فشرده و عملکردهای درون باندی ترجیح پذیر برخودار است. تطابق خوبی بین نتایج اندازه گیری شده و شبیه سازی شده مشاهده می شود که اعتبار روش های طراحی را تایید می کند.
  کلمات کلیدی: فیلتر باند پاس (BPF) | اندازه فشرده | رزوناتور دائمی کامپوزیت راست و چپ (D-CRLH) | سه بانده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 359 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer