دانلود مقاله و خرید ترجمه:فیلتر میان گذر سه بانده مایکرواستریپی فشرده با استفاده از تشدیدگر جدید امپدانس پله ای با بارگذاری استاب - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:فیلتر میان گذر سه بانده مایکرواستریپی فشرده با استفاده از تشدیدگر جدید امپدانس پله ای با بارگذاری استاب - 2016
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Compact Microstrip Tri-Band Bandpass Filter Using New Stubs Loaded Stepped-Impedance Resonator فیلتر میان گذر سه بانده مایکرواستریپی فشرده با استفاده از تشدیدگر جدید امپدانس پله ای با بارگذاری استاب

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فیلتر میان گذر سه بانده مایکرواستریپی فشرده با استفاده از تشدیدگر جدید امپدانس پله ای با بارگذاری استاب


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Compact Microstrip Tri-Band Bandpass Filter Using New Stubs Loaded Stepped-Impedance Resonator


  منبع:

  IEEE Microwave and Wireless Components Letters ( Volume: 26 , Issue: 4 , April 2016 )


  نویسنده:

  Jin Xu


  چکیده انگلیسی:

  This letter presents a novel tri-band bandpass filter (TB-BPF) based on proposed stubs loaded stepped-impedance resonator (SLSIR). The first three resonant modes of proposed SLSIR can be independently controlled by the shorted highimpedance section of SIR, the loaded open stub and the loaded shorted stub, respectively, resulting in the independency of central frequencies and return losses of three passbands. As an example, a TB-BPF operating at 0.9/1.8/2.45 GHz are designed and fabricated. Due to the cancelling effect of mixed electric and magnetic coupling, the virtual grounds existed in SLSIR and the introduced embedded open stub, six transmission zeros are realized around three passbands, resulting in the high passband selectivity and band-to-band isolation. The fabricated TB-BPF also has a compact size of 0.06λg × 0.162λg.
  Index Terms: Bandpass filter (BPF) | mixed electric and magnetic coupling | stub load stepped-impedance resonator (SLSIR) | tri-band.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، یک فیلتر جدید میان گذر سه بانده(TB-BPF) مبتنی بر تشدیدگر امپدانس پله ای بارگذاری شده با استاب (SLSIR) ارائه می شود. سه مد تشدید اول SLSIR پیشنهادی را می توان به صورت مستقل به ترتیب به وسیله ی قسمت امپدانس بالا کوتاه شده SIR ، استاب باز بارگذاری شده و استاب کوتاه شده بارگذاری شده، کنترل کرد که به غیروابستگی فرکانس های مرکزی و تلفات بازگشتی سه باند توقف می انجامد. برای مثال، یک فیلتر TB-BPF با فرکانس های کاری 0.9/1.8/2.45 GHz طراحی و ساخته می شوند. به علت اثر حذف تزویج ترکیبی الکتریکی و مغناطیسی ، زمین های مجازی موجود در SLSIR و استاب باز تعبیه شده، شش صفر انتقال حول سه باند عبور ایجاد می شود، که منجر به انتخاب پذیری باند عبور بالا و جداسازی باند تا باند می شود. TB-BPF ساخته شده نیز دارای اندازه فشرده 0.06λg × 0.162λg است.
  کلمات کلیدی: فیلتر میان گذر (BPF) | مخلوط الکتریکی و مغناطیسی جفت | رزوناتور امپدانس مقاومت کششی (SLSIR) | سه بانده.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 457 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer