دانلود مقاله و خرید ترجمه:راه کارهای موثر برای بازاریابی منابع الکترونیکی - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازاریابی ( Marketing Management )
 • Effective Techniques for Marketing Electronic Resources راه کارهای موثر برای بازاریابی منابع الکترونیکی
  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  راه کارهای موثر برای بازاریابی منابع الکترونیکی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Effective Techniques for Marketing Electronic Resources


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - The Journal of Academic Librarianship Volume 44, Issue 4, July 2018, Pages 446-454


  نویسنده:

  Zhixian Yi


  چکیده انگلیسی:

  This study examines how Australian academic librarians perceived effective techniques used to market their electronic resources and the factors influencing their perceptions of the used particular techniques. Descriptive (frequencies, percentages, means, and standard deviations) and inferential (ordinal regressions) statistics were used to analyze the collected data from an online survey. The results reveal that demographics, human capital and library variables play an important and significant role in predicting librarians perceptions of effective techniques used to market electronic resources. The findings are useful for information professionals to reflect on the effectiveness of the techniques used, to balance the weight of the factors influences, and to better understand various effective techniques to enable them to market electronic resources more effectively in the future.


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی چگونگی درک کتابداران دانشگاهی استرالیایی از روش های موثر برای فروش منابع الکترونیکی خود و نیز عوامل موثر در درک آنها از تکنیک های خاص مورد استفاده می پردازد.. اطلاعات توصیفی (تکرارها، درصدها، معیارها و انحرافات استاندارد) و آمار استنباطی (رگرسیون های ترتیبی) برای تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده از یک نظرسنجی آنلاین مورد استفاده قرار گرفته است. نتایج نشان می دهد که متغیرهای جمعیت شناختی، سرمایه انسانی و کتابخانه نقش مهم و قابل توجهی در آگاهی کتابداران از تکنیک های موثر برای فروش منابع الکترونیکی دارند. یافته ها به متخصصین اطلاعات کمک میکند تا اثربخشی تکنیک های استفاده شده برای تعادل وزن عوامل تاثیرگذار را انعکاس داده و نیز با درک بهتر تکنیک های مؤثر آنها را قادر می سازد تا در آینده به طور موثرتری منابع الکترونیکی را به فروش برسانند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 31

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 622 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer