دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی ارتباط پایداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی ارتباط پایداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات - 2018
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات ( Information Technology )
 • Assessing the nexus of sustainability and information & communications technology ارزیابی ارتباط پایداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزیابی ارتباط پایداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Assessing the nexus of sustainability and information & communications technology


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Technological Forecasting and Social Change Volume 130, May 2018, Pages 39-44


  نویسنده:

  Raul Gouvea, Dimitri Kapelianis, Sul Kassicieh


  چکیده انگلیسی:

  The link between information and communications technology and sustainability has been discussed by many authors, yet a macro-level analysis of the link coupled with an examination of the link between new technology areas, human development and the interaction between all of these measures has not been fully explored. In this paper, we hypothesize the link between environmental sustainability, information and communication technology, and human development. We find that information and communications technology and human development have significant main and interactive effects on environmental sustainability. Our discussion section proposes further research into these areas to understand some of the micro-level interactions.
  Keywords: Information and communications technology | Human development | Sustainability | Technology link to sustainability


  چکیده فارسی:

  پیوند بین فناوری اطلاعات و ارتباطات و پایداری توسط بسیاری از نویسندگان مورد بحث قرار گرفته است، با این حال، تجزیه و تحلیل در سطح کلان با بررسی رابطه بین زمینه های مربوط به فناوری جدید، توسعه انسانی و تعامل بین همه این اقدامات به طور کامل کشف شد در این مقاله، ارتباط بین پایداری محیطی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه انسانی را بررسی می کنیم. ما دریافتیم که فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه انسانی تأثیرات اصلی و تعاملی بر پایداری محیطی دارند. بحث ما تحقیقات بیشتری در این زمینه را برای درک برخی از تعاملات سطح میکرو ارائه می دهد.
  کلمات کلیدی: فناوری اطلاعات و ارتباطات | توسعه انسانی | پایداری | رابطه تکنولوژی با پایداری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 204 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer