دانلود مقاله و خرید ترجمه:پدرتان برای زندگی چه می کند؟ بچه های والدین زندانی و تجربیات آنها از لکه ننگ - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پدرتان برای زندگی چه می کند؟ بچه های والدین زندانی و تجربیات آنها از لکه ننگ - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی ( social Sciences )
 • What does your dad do for a living? Children of prisoners and their experiences of stigma پدرتان برای زندگی چه می کند؟ بچه های والدین زندانی و تجربیات آنها از لکه ننگ
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پدرتان برای زندگی چه می کند؟ بچه های والدین زندانی و تجربیات آنها از لکه ننگ


  عنوان انگلیسی مقاله:

  What does your dad do for a living? Children of prisoners and their experiences of stigma


  منبع:

  Sciencedirect - Children and Youth Services Review 90 (2018) 21–27


  نویسنده:

  Vicky Saunders


  چکیده انگلیسی:

  Stigma has frequently been described as one of the unintended consequences of parental incarceration yet little research has been conducted on this issue with children and young people. This article examines and conceptualizes the experiences of stigma for children who have experienced parental incarceration in the Australian Capital Territory, Australia. The article reports on the findings of a qualitative study designed to investigate childrens experiences of parental incarceration. Semi-structured interviews were carried out with 16 children. The results of this study demonstrate that stigma associated with parental incarceration manifests in childrens lives in different and distinct ways. Despite these differences, children and young people describe three key strategies to manage the stigma that they experience: maintaining privacy and withholding information; selfexclusion and self-reliance, and managing peer relationships. The policy and practice implications of these findings are discussed.


  چکیده فارسی:

  لکه ننگ خیلی اوقات به عنوان یکی از پیامدهای ناخواسته زندانی بودن والدین توصیف شده است و تحقیقات اندکی تا به حال روی این مسئله با بچه ها و افراد نوجوان انجام شده است. این مقاله تجربیات داشتن لکه ننگ برای بچه هایی که زندانی بودن والدین را تجربه کرده اند را در منطقه سرمایه دار استرالیا بررسی می کند. این مقاله یافته های یک مطالعه کیفی طراحی شده برای بررسی تجربیات بچه ها در زمینه زندانی شدن والدین را گزارش می کند. مصاحبه هایی نیمه – ساختاریافته با 16 بچه انجام شد. نتایج این مطالعه نشان می دهد که لکه ننگ همراه با زندانی شدن والدین در زندگی بچه ها به صورتهای مختلف و متمایزی خود را نشان می دهد. علیرغم این تفاوت ها، بچه ها و افراد نوجوان سه راهبرد کلیدی را برای مدیریت کردن لکه ننگی که تجربه می کنند توصیف می کنند: حفظ اطلاعات خصوصی و مخفی نگه داشتن آنها؛ خود – محروم سازی و تکیه به خود، و مدیریت کردن روابط با همسن و سالان. دلالت های سیاستی و عملی این یافته ها مورد بحث قرار می گیرند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 31

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 225 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی: نظر
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اجتماعی
موضوعات
footer