دانلود مقاله و خرید ترجمه:کوپلر پهن باند کوچک شده ، ساخته شده از موجبر یکپارچه شده با زیرلایه نیم مد موج آهسته - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کوپلر پهن باند کوچک شده ، ساخته شده از موجبر یکپارچه شده با زیرلایه نیم مد موج آهسته - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Miniaturized Broadband Coupler Made of SlowWave Half-Mode Substrate Integrated Waveguide کوپلر پهن باند کوچک شده ، ساخته شده از موجبر یکپارچه شده با زیرلایه نیم مد موج آهسته

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کوپلر پهن باند کوچک شده ، ساخته شده از موجبر یکپارچه شده با زیرلایه نیم مد موج آهسته


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Miniaturized Broadband Coupler Made of SlowWave Half-Mode Substrate Integrated Waveguide


  منبع:

  IEEE MICROWAVE AND WIRELESS COMPONENTS LETTERS, 2017


  نویسنده:

  e Half-Mode Substrate Integrated Waveguide Haiyan Jin, Member, IEEE, Yuliang Zhou, Yong Mao Huang, Student Member, IEEE, Shuai Ding, and Ke Wu, Fellow, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  In this work, a size-reduced wideband coupler is presented and demonstrated, which explores the slow-wave halfmode substrate integrated waveguide (SW-HMSIW) technique on a printed circuit board process. The SW-HMSIW coupler is composed of two SW-HMSIW transmission lines loaded with a polyline network. Along the coupler, energy is coupled by the electric and magnetic field between the two parallel SW-HMSIW lines. Compared with conventional microstrip coupler, the proposed coupler presents lower loss owning to the HWSIW structure performance. In addition, the proposed SW-HMSIW coupler exhibits a smaller size against its SIW and HWSIW counterparts, thanks to slow-wave effects of the loaded polyline. Measured and simulated results are in a good agreement.
  Index Terms: Coupler | HMSIW | polyline-network | slow-wave | SIW.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، یک کوپلر پهن باند کوچک ارائه و نشان داده شده است که روش موجبر مجتمع زیرلایه نیم مد موج آهسته (SW-HMSIW) در فرایند بورد مدار چاپی را بررسی می کند. کوپلر (SW-HMSIW) از دو خط انتقال SW-HMSIW بارگذاری شده با شبکه چندخطی تشکیل می شود. توام با کوپلر، انرژی از طریق میدان الکتریکی و مغناطیسی بین دو خط موازی SW-HMSIW تزویج می شود. در مقایسه با کوپلر مایکرواستریپی معمولی، کوپلر پیشنهادی از تلفات کمتری نسبت به عملکرد ساختار HWSIW برخودار است. علاوه بر این، کوپلر SW-HMSIW پیشنهادی دارای اندازه کوچکتر نسبت به کوپلرهای SIW و HWSIW است، با توجه به اثرات موج آهسته چندخطی بارگذاری شده. نتایج اندازه گیری و شبیه سازی شده با یکدیگر مطابقت دارند.
  کلمات کلیدی: کوپلینگ | HMSIW | شبکه چند خطی | موج آرام | SIW


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 678 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer