دانلود مقاله و خرید ترجمه:کوپلرهای پهن باند خط Goubau مسطح(PGL) و مدارات شش پورتی سازگار با رادیوی برد کوتاه (60 گیگاهرتز) - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کوپلرهای پهن باند خط Goubau مسطح(PGL) و مدارات شش پورتی سازگار با رادیوی برد کوتاه (60 گیگاهرتز) - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Wideband planar Goubau line (PGL) couplers and six-port circuits compatible with short range (60 GHz) radio کوپلرهای پهن باند خط Goubau مسطح(PGL) و مدارات شش پورتی سازگار با رادیوی برد کوتاه (60 گیگاهرتز)

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کوپلرهای پهن باند خط Goubau مسطح(PGL) و مدارات شش پورتی سازگار با رادیوی برد کوتاه (60 گیگاهرتز)


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Wideband planar Goubau line (PGL) couplers and six-port circuits compatible with short range (60 GHz) radio


  منبع:

  IET Microw: Antennas Propag:, 2013, Vol: 7, Iss: 12, pp: 985–990 doi: 10:1049/iet-map:2013:0093


  نویسنده:

  Yansheng Xu, Renato G: Bosisio


  چکیده انگلیسی:

  In this study, wideband planar Goubau line (PGL) couplers were simulated, designed, fabricated and measured. The designed PGL edge coupler is simple, compact and with broad bandwidth. Based on the results of these couplers, six-port circuits and their application to the digital communication wave radio were studied. Simulated and measurement results show that PGL couplers and PGL six ports work well over a wide frequency range (more than one octave) as six-port demodulators for digital communications systems, including short range (60 GHz) wave radio.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، کوپلرهای پهن باند خط Goubau مسطح(PGL) شبیه سازی ، طراحی، ساخت و اندازه گیری شده است. کوپلر لبه PGL طراحی شده ، یک کوپلر ساده، فشرده و با پهنای باند وسیع است. بر اساس نتایج این کوپلرها، مدارهای شش پورتی و بر اساس کاربرد شان در رادیو موج مخابراتی دیجیتال، بررسی می شوند. نتایج شبیه سازی و اندازه گیری نشان می دهد که کوپلرهای PGL و PGL شش پورتی در رنج فرکانسی وسیع (بیشتر از یک اکتاو) به عنوان دمودلاتورهای شش پورتی برای سیستم های مخابرات دیجیتالی مانند رادیو موج برد کوتاه (60 گیگاهرتز) به خوبی عمل می کنند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 812 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer