دانلود مقاله و خرید ترجمه:سنجش اقدامات مدیریتی - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:سنجش اقدامات مدیریتی - 2018
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بهره وری ( Productivity management )
 • Measuring management practices سنجش اقدامات مدیریتی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سنجش اقدامات مدیریتی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Measuring management practices


  منبع:

  ScienceDirect - International Journal of Production Economics 199 (2018) 65–77


  نویسنده:

  Manthos D. Delis , Mike G. Tsionas


  چکیده انگلیسی:

  Good management practices are remarkably difficult to robustly measure, especially when unique data on firms and their managers are not available. We propose a new model estimated with Bayesian techniques that requires only the usual accounting data on inputs and outputs and thus can be applied to any firm. We show that our management practices estimates are more than 90% correlated with existing state-of-the-art measures from a very specialized data set by Bloom and Van Reenen (2007). We also obtain very high correlations when conducting an extensive Monte Carlo analysis. Finally, we show that frontier-based methods previously used to estimate management practices do not provide good approximations.


  چکیده فارسی:

  سنجش قدرتمند اقدامات خوب مدیریتی به صورت قابل توجهی دشوار می باشد به ویژه وقتی که داده های منحصر به فرد درمورد شرکتها و مدیران آنها در دسترس نباشد. ما یک مدل جدیدی را پیشنهاد می کنیم که توسط روشهای بیزی تخمین شده شده اند که فقط نیازمند محاسبه معمول داده ها روی ورودی ها و خروجی ها هستند و بنابراین می توانند برای هر شرکتی به کار برده شوند. ما نشان می دهیم که تخمین های ما از اقدامات مدیریتی بیش از 90 درصد با سنجش های امروزی و موجود حاصل از یک سری داده بسیار تخصصی توسط بلوم و وان رینن (2007) همبسته می باشد. ما همچنین به هنگام انجام یک تحلیل گسترده مونت کارلو به همبستگی های بسیار بالایی دست می یابیم. نهایتا" ما نشان می دهیم که روشهای مبتنی بر مرز که قبلا" برای تخمین اقدامات مدیریتی استفاده شده اند تقریب های خوبی ارائه نمی دهند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 46

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 4728 کیلوبایت


  قیمت: 50000 تومان  40000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی: نظر
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بهره-وری
موضوعات
footer