دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی عملکرد شبکه های نوری و بی سیم برای پروژه CONDOR - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزیابی عملکرد شبکه های نوری و بی سیم برای پروژه CONDOR - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم ( wireless networks )
 • Performance Evaluations in Optical and Wireless Networks for CONDOR project ارزیابی عملکرد شبکه های نوری و بی سیم برای پروژه CONDOR
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزیابی عملکرد شبکه های نوری و بی سیم برای پروژه CONDOR


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Performance Evaluations in Optical and Wireless Networks for CONDOR project


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 130 (2018) 73–81


  نویسنده:

  Iness AHRIZa, Jean-Michel DOUINa*, Frédéric LEMOINEa and Anne WEIa


  چکیده انگلیسی:

  Wireless and optical networks are widely used nowadays. These networks offer a high throughput thanks to their optical link and allow the development of multiuser applications. Because the network performance is an important issue to provide services to a great number of users while assuring users’ quality of service requirements, CONDOR (CONtribution à la Diffusion de l’histOiRe du traitement de l’information à l’aide du réseau de demain) project aims to evaluate the wireless and optical networks’ performances in terms of link quality, throughput, jitter and delay. Our results show that a high throughput in optical and wireless networks supports a big load through the launched mobile applications while P2P wireless network connections upset some video applications.
  Keywords: Network performance | Mobile applications | P2P wireless network


  چکیده فارسی:

  شبکه های بی سیم و نوری امروزه به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. این شبکه ها با توجه به اتصال نوری خود توانایی بالایی ایجاد کرده و اجازه توسعه برنامه های کاربردی چند کاربره را می دهند. از آنجائیکه عملکرد شبکه یک مسئله مهم برای ارائه خدمات به تعداد زیادی از کاربران است در حالی که اطمینان از کیفیت خدمات کاربران مورد نیاز می¬باشد، هدف این پروژه CONDOR ارزیابی عملکرد شبکه های بی سیم و نوری از لحاظ کیفیت لینک، خروجی، حرکت نامنظم اتفاقی و تاخیر است. نتایج ما نشان می دهد که خروجی بالا در شبکه های نوری و بی سیم یک بار خروجی بزرگ از طریق برنامه های تلفن همراه را حمایت می¬کند، در حالی که اتصالات شبکه بی سیم P2P برخی از برنامه های ویدئویی را برهم می زند.
  کلید واژه ها: عملکرد شبکه | برنامه های موبایل | شبکه بی سیم P2P


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 660 کیلوبایت


  قیمت: 33000 تومان  26400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer