دانلود مقاله و خرید ترجمه:کوپلرهای مسطح نصب شده به صورت عمودی (VIP) اصلاح یافته برای هایبرید تربیعی چندبخشی فوق پهن باند - 2006

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کوپلرهای مسطح نصب شده به صورت عمودی (VIP) اصلاح یافته برای هایبرید تربیعی چندبخشی فوق پهن باند - 2006
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Modified Vertically Installed Planar Couplers for Ultrabroadband Multisection Quadrature Hybrid کوپلرهای مسطح نصب شده به صورت عمودی (VIP) اصلاح یافته برای هایبرید تربیعی چندبخشی فوق پهن باند

  سال انتشار:

  2006


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کوپلرهای مسطح نصب شده به صورت عمودی (VIP) اصلاح یافته برای هایبرید تربیعی چندبخشی فوق پهن باند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Modified Vertically Installed Planar Couplers for Ultrabroadband Multisection Quadrature Hybrid


  منبع:

  IEEE MICROWAVE AND WIRELESS COMPONENTS LETTERS, VOL: 16, NO: 8, AUGUST 2006


  نویسنده:

  Hui-Chun Chen and Chi-Yang Chang, Member, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  In this letter, we describe a five-section ultrabroadband 1–9 GHz microstrip quadrature hybrid (90 , 3 dB coupler), which uses two types of modified vertically installed planar (VIP) couplers and is suitable for conventional printed circuit board realization. The modified VIP couplers provide not only a way to implement tight coupling value with reduced modal phase velocity difference but also a layout flexibility to minimize the discontinuity between sections. An experimental circuit is designed and fabricated with a passband ripple of 0.5 dB, a return loss of less than 20 dB, and an isolation of better than 20 dB over the frequency of 1–9 GHz. Very good agreement between the simulated and measured results is obtained.
  Index Terms: Modified vertically installed planar (VIP) coupler | multisection hybrid | quadrature hybrid | VIP coupled line.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، یک کوپلر هایبرید تربیعی مایکرواستریپ فوق پهن باند پنج بخشی 1-9 گیگاهرتز (〖90〗^0 و -3 dB ) را بررسی می کنیم که از دو نوع کوپلر مسطح نصب شده به صورت عمودی (VIP) اصلاح شده بهره می برد و برای ساخت برد مدار چاپی معمولی مناسب است. کوپلرهای VIP اصلاح شده، نه تنها راهی برای پیاده سازی مقدار تزویج مستحکم با اختلاف سرعت فاز مودال کاهش یافته فراهم می کند، بلکه نیز انعطاف پذیری پیش طرح برای کاهش دادن ناپیوستگی بین بخش ها را فراهم می کند. یک مدار آزمایشگاهی، با ریپل میان گذر ±0.5 dB ، تلفات بازگشتی کمتر از - 0.5 dB و جداسازی بهتر از 20 dB در باند فرکانسی 1 تا 9 گیگاهرتز طراحی و ساخته شده است. تطابق خوبی بین نتایج اندازه گیری شده و شبیه سازی شده وجود دارد.
  کلمات کلیدی: کوپلرهای مسطح نصب شده به صورت عمودی (VIP)| هیبرید چندتایی | هیبرید چهارگوش | خط متحرک VIP


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 407 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer