دانلود مقاله و خرید ترجمه:هایبرید 180 درجه مایکرواستریپ پهن باند با استفاده از شکاف های زمین - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:هایبرید 180 درجه مایکرواستریپ پهن باند با استفاده از شکاف های زمین - 2010
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Wideband Microstrip 180 Hybrid Utilizing Ground Slots هایبرید 180 درجه مایکرواستریپ پهن باند با استفاده از شکاف های زمین

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  هایبرید 180 درجه مایکرواستریپ پهن باند با استفاده از شکاف های زمین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Wideband Microstrip 180 Hybrid Utilizing Ground Slots


  منبع:

  IEEE MICROWAVE AND WIRELESS COMPONENTS LETTERS, VOL: 20, NO: 9, SEPTEMBER 2010


  نویسنده:

  Marek Edward Bialkowski, Fellow, IEEE, and Yifan Wang


  چکیده انگلیسی:

  The letter describes the design of a wideband microstrip 180 hybrid, which makes use of two sides of a single-layer substrate. The device is formed by the out-of-phase and in-phase dividers which are suitably unified. By making use of ground slots and microstrip to slot transitions all four its ports are of microstrip type. The hybrid exhibits a well-balanced power division between the output ports and good quality return losses of the out-of-phase (difference) and in-phase (summation) ports across the band from 3 to 9 GHz. The isolation between the output ports is better than 10 dB. The isolation between the difference and summation ports is greater than 40 dB and the phase characteristics are close to the ideal 180 and 0 .
  Index Terms: Divider | hybrid | microstrip.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، طراحی یک هایبرید 〖180〗^0 مایکرواستریپی پهن باند ارائه می شود که از دو سمت زیرلایه تک لایه ای استفاده می کند. این دستگاه به وسیله ی تقسیم کننده های همفاز و ناهمفاز ساخته می شود که یکپارچه هستند. با بکارگیری شکاف هایی در صفحه زمین و انتقال های مایکرواستریب به شکاف، تمام چهار پورت اش، از نوع مایکرواستریپ هستند. این هایبرید دارای تقسیم کننده توان متعادل بین پورت های خروجی و تلفات بازگشتی با کیفیت خوب برای پورت های ناهمفاز(اختلاف ) و هم فاز(مجموع ) در باند فرکانسی 3 تا 9 گیگاهرتز است. جداسازی بین پورت های خروجی بیشتر از 10 dB است. جداسازی بین پورت های اختلاف و مجموع بزرگتر از 40 dB و مشخصات فازی تقریبا ایده آل 〖180〗^0 and 0^0 هستند.
  کلمات کلیدی: تقسیم کننده | ترکیب | میکروستریپ


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 521 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer