دانلود مقاله و خرید ترجمه:تعهد سازمانی، رضایت شغلی و نگرش نسبت به تغییر سازمانی: مطالعه در دولت محلی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تعهد سازمانی، رضایت شغلی و نگرش نسبت به تغییر سازمانی: مطالعه در دولت محلی - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت سازمانی ( Organizational Management )
 • Organizational Commitment, Job Satisfaction and Attitudes toward Organizational Change: A Study in the Local Government تعهد سازمانی، رضایت شغلی و نگرش نسبت به تغییر سازمانی: مطالعه در دولت محلی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تعهد سازمانی، رضایت شغلی و نگرش نسبت به تغییر سازمانی: مطالعه در دولت محلی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Organizational Commitment, Job Satisfaction and Attitudes toward Organizational Change: A Study in the Local Government


  منبع:

  INTERNATIONAL JOURNAL OF PUBLIC ADMINISTRATION © 2016 Taylor and Francis


  نویسنده:

  Darwish Abdulrahman Yousef


  چکیده انگلیسی:

  The present study investigates the direct and indirect relationships among job satisfaction, organizational commitment, and attitudes toward organizational change and their dimensions. Results indicated that employees in the investigated departments are highly satisfied with supervision and coworkers, whereas they are slightly satisfied with work conditions and job security, but they have low satisfaction with pay and promotion facets of the job. Results further demonstrated that employees in the investigated departments are remaining with their current departments either because they want to do so, or because they have to do so, but not because they feel they ought to do so.
  KEYWORDS: Job satisfaction | local government | organizational change | organizational commitment | UAE


  چکیده فارسی:

  در اين پژوهش رابطه مستقيم و غيرمستقيم بين رضايت شغلي، تعهد سازماني و نگرش نسبت به تغييرات سازماني و ابعاد آن بررسي شده است. نتایج نشان داد که کارکنان در دپارتمان های مورد بررسی با نظارت و همکاران؛ رضایت بیشتری بدست می آورند ، در حالیکه آنها بر مبنای شرایط کاری و امنیت شغلی شان رضایت کمی بدست می آورند اما رضایت کمی بر مبنای پرداخت و ارتقاء کاری داشتند. نتایج بیشتر نشان داد که کارکنان بخش های تحقیقاتی با بخش های فعلی شان باقی مانده اند، زیرا آنها می خواستند همین کار را انجام دهند، یا به این دلیل که این کار را داشتند، و نه به این دلیل که احساس می کنند که باید این کار را انجام دهند.
  کلمات کلیدی: رضایت شغلی | دولت محلی | تغییر سازمانی | تعهد سازمانی | امارات متحده عربی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 350 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer