دانلود مقاله و خرید ترجمه:طراحی آنتن پهن باند تمام جهته با تجزیه وتحلیل مد مشخصه - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:طراحی آنتن پهن باند تمام جهته با تجزیه وتحلیل مد مشخصه - 2018
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Design of Wideband Omnidirectional Antenna with Characteristic Mode Analysis طراحی آنتن پهن باند تمام جهته با تجزیه وتحلیل مد مشخصه
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طراحی آنتن پهن باند تمام جهته با تجزیه وتحلیل مد مشخصه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Design of Wideband Omnidirectional Antenna with Characteristic Mode Analysis


  منبع:

  IEEE Antennas and Wireless Propagation Letters ( Volume: 17 , Issue: 6 , June 2018 )


  نویسنده:

  Xu Yang, Ying Liu, Senior Member, IEEE, Shu-xi Gong, Member, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  A low-profile horizontally polarized (HP) omnidirectional metasurface-inspired antenna is presented. To realize horizontally polarized omnidirectional radiation pattern, the theory of characteristic mode (TCM) is utilized to facilitate the analysis of three antenna structures. Then, by properly exciting the desired characteristic mode, the antenna with wide bandwidth and good omnidirectionality, which is based on the modification of the standard patch antenna, is obtained. The simulated results show that the proposed antenna not only can obtain a low profile of 0.06λ0 (where λ0 is the free space wavelength at 5.2GHz), but also has a wide operating bandwidth of 16.6%. Finally, the metasurface-inspired antenna is manufactured and the error analysis between the simulated and measured results is also provided. The antenna can be applied to 5G wireless local area network (WLAN) systems.
  Index Terms: metasurface-inspired | omnidirectional | wideband | low-profile | characteristic mode analysis (CMA) | 5G wireless local area network (WLAN).


  چکیده فارسی:

  یک آنتن کوچک تمام جهته با قطبش افقی (HP) مبتنی بر ابرسطح ارائه شده است. برای ایجاد پترن تشعشعی تمام جهته با قطبش افقی، از تئوری مد مشخصه (TCM) برای تسهیل در تجزیه و تحلیل سه ساختار آنتن استفاده شده است. سپس، با تحریک صحیح مد مشخصه مورد نظر، آنتن با پهنای باند وسیع و تمام جهته بودن خوب که مبتنی بر اصلاح آنتن استاندارد پچ است، به دست می آید. نتایج شبیه سازی نشان می دهد که آنتن پیشنهادی نه تنها می تواند به اندازه کوچک یعنی 0.06λ_0 (که در آن λ_0 طول موج فضای آزاد در فرکانس 5.2 گیگاهرتز است) دست یابد، بلکه نیز دارای پهنای باند کاری وسیع یعنی 16.6٪ است. نهایتا، آنتن مبتنی بر ابرسطح ساخته می شود و تجزیه و تحلیل خطا بین نتایج شبیه سازی شده و اندازه گیری شده نیز ارائه می شود. از این آنتن می توان برای سیستم شبکه ناحیه محلی بی سیم (WLAN) نسل پنجم استفاده کرد.
  کلمات کلیدی: چند وجهی | پهنای باند | پروفایل پایین | تجزیه و تحلیل حالت مشخص (CMA) | شبکه محلی بی سیم 5G(WLAN).


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1405 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer