دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک آنتن ساده و مسطح با قابلیت پیکربندی مجدد پترن مبتنی بر دوقطبی های کمانی - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک آنتن ساده و مسطح با قابلیت پیکربندی مجدد پترن مبتنی بر دوقطبی های کمانی - 2018
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • A Simple Planar Pattern Reconfigurable Antenna Based on Arc Dipoles یک آنتن ساده و مسطح با قابلیت پیکربندی مجدد پترن مبتنی بر دوقطبی های کمانی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک آنتن ساده و مسطح با قابلیت پیکربندی مجدد پترن مبتنی بر دوقطبی های کمانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Simple Planar Pattern Reconfigurable Antenna Based on Arc Dipoles


  منبع:

  IEEE Antennas and Wireless Propagation Letters ( Volume: 17 , Issue: 9 , Sept: 2018 )


  نویسنده:

  Guiping Jin, Member, IEEE, Miaolan Li, Liu Dan, Guangjie Zeng


  چکیده انگلیسی:

  A simple compact planar pattern reconfigurable antenna based on arc dipoles is proposed in this letter. The antenna consists of four identical arc dipoles and a broadband reconfigurable feeding network, which are printed on the bottom and top layers of the substrate, respectively. By switching the on/off states of the PIN diodes which are integrated in the reconfigurable feeding network, four different modes with endfire radiation patterns can be obtained in the azimuthal plane. The antenna is simulated, fabricated and measured. Experimental results indicate that the proposed antenna achieves a bandwidth of 33.6% (2.25-3.16 GHz) for impedance matching better than 10 dB. The measured average gain is 4.11 dBi. Furthermore, the radiation efficiency is up to 60%. The proposed antenna is suitable for WLAN applications in wireless communications.
  Index Terms: Arc dipoles | planar antenna | DC bias circuit | pattern reconfigurable antenna | PIN-diode switches.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، یک آنتن ساده ، کوچک و مسطح با قابلیت پیکربندی مجدد پترن مبتنی بر دوقطبی های کمانی (قوسی) ارائه شده است. این آنتن از چهار دوقطبی کمانی یکسان و یک شبکه تغذیه پهن باند با قابلیت پیکربندی مجدد تشکیل شده است که به ترتیب بر روی لایه های فوقانی و زیرین زیرلایه قرار داده می شوند. با تغییر حالت های قطع و وصل دیودهای PIN که در شبکه تغذیه با قابلیت پیکربندی مجدد یکپارچه(مجتمع) می شوند، چهار مد مختلف با پترن های تشعشعی سرآتش (انتها آتش) می تواند در صفحه سمت بدست آید. آنتن، شبیه سازی، ساخته و اندازه گیری می شود. نتایج تجربی نشان می دهد که آنتن پیشنهادی به پهنای باندی برابر با 33.6٪ (2.25-3.16 گیگاهرتز) برای تطبیق امپدانس بهتر از 10 دسی بل دست می یابد. میانگین بهره اندازه گیری شده برابر با 4.11 dBi است. علاوه بر این، راندمان تشعشعی تا 60٪ افزایش یافته است. آنتن پیشنهادی برای کاربردهای WLAN در مخابرات بی سیم مناسب است.
  کلمات کلیدی: قوس دو قطبی | آنتن مسطح | مدار تعادلی DC | الگوی قابل تنظیم آنتن | سوئیچ پین دیود.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 771 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer