دانلود مقاله و خرید ترجمه:اتوماسیون برنامه ریزی توسعه منابع انسانی - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:اتوماسیون برنامه ریزی توسعه منابع انسانی - 2015
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم کامپیوتر ( computer science )
 • Automation of Human Resources Development Planning اتوماسیون برنامه ریزی توسعه منابع انسانی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اتوماسیون برنامه ریزی توسعه منابع انسانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Automation of Human Resources Development Planning


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 77 ( 2015 ) 234 – 239


  نویسنده:

  Maksims Kazakovs, Anta Verdina, Irina Arhipova


  چکیده انگلیسی:

  Planning of human resources’ development traditionally is a manual process as it is assumed that selection of an appropriate solution for development is influenced by too many subjective factors. During the research a model was developed that allows to automatize the process. The key stage of the planning process is decision-making in regards to the selection of a development solution. This article describes the application of the Analytic Hierarchy Process in decision-making for the planning process of employee development. The Analytic Hierarchy Process allows to manipulate the factors influencing the decision dynamically. If necessary or in specific situations, the list of factors, which are or are not considered in the decision-making situation, can be supplemented. This feature of the method can be applied when modelling business situations.
  Keywords: Analytic Hierarchy Process | Automation | Competences | Development Planning | Factors | Human resources development


  چکیده فارسی:

  برنامه ریزی توسعه منابع انسانی به طور سنتی فرآیند دستی است، زیرا تصور می شود که انتخاب یک راه حل مناسب برای توسعه ، تحت تأثیر عوامل زیادی قرار می گیرد. در طی تحقیق، یک مدل توسعه داده شده است که اجازه می دهد تا این روند را به صورت خودکار انجام دهد. مرحله اصلی فرایند برنامه ریزی، تصمیم گیری در مورد انتخاب یک راه حل برای توسعه است. در این مقاله کاربرد فرآیند سلسله مراتب تحلیلی در تصمیم گیری برای فرایند برنامه ریزی توسعه کارکنان توصیف می شود. فرآیند سلسله مراتب تحلیلی اجازه می دهد تا عوامل فرآیند تصمیم گیری را به صورت پویا تحت تاثیر قرار دهند. در صورت لزوم یا در شرایط خاص، لیستی از عواملی که در وضعیت تصمیم گیری در نظر گرفته می شوند، می توانند تکمیل شوند. این ویژگی از روش می تواند هنگام مدل سازی موقعیت های کاری استفاده شود.
  کليدواژگان: فرآيند تحليل سلسله مراتبي | اتوماسیون | صلاحیت ها | برنامه ریزی توسعه عوامل | توسعه منابع انسانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 10

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 208 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-کامپیوتر
موضوعات
footer