دانلود مقاله و خرید ترجمه:آنتن های جدید پهن باند برای مخابرات سیار آینده - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:آنتن های جدید پهن باند برای مخابرات سیار آینده - 2018
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Novel Broadband Antennas for Future Mobile Communications آنتن های جدید پهن باند برای مخابرات سیار آینده
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آنتن های جدید پهن باند برای مخابرات سیار آینده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Novel Broadband Antennas for Future Mobile Communications


  منبع:

  IEEE Transactions on Antennas and Propagation ( Volume: 66 , Issue: 5 , May 2018 )


  نویسنده:

  Tushar Goel, Student Member, IEEE, Amalendu Patnaik, Senior Member, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  Compact planar antipodal end-fire broadband antennas based on novel windmill-like shape are proposed in this paper for future mobile applications. Asymmetric structure of the proposed antennas makes these antennas to radiate in boresight direction while antipodal structure provides wideband behavior. In the 1st phase, an UWB antenna is designed using FR4 substrate with a size of 34 mm×30 mm, for the frequency range from 4 GHz to 10 GHz and peak gain of 5 dBi. This antenna is then upgraded to Antenna-II, to shift its frequency band to more than 10 GHz and upto >150 GHz. To improve the performance of Antenna-II, a low loss substrate Rogers RO4232 is used. The final optimized antenna achieves atleast 175% fractional bandwidth in the frequency range from 10 GHz to >150 GHz and exhibits a peak gain of 8.7 dBi while maintaining overall average gain of 6.4 dBi in entire frequency range. Design as well as performance analysis of this antenna is also investigated for LEO to LEO inter-satellite link applications with its power analysis.
  Index Terms: Windmill-like shape | 5G technology | Intersatellite Link | Intra-orbit LEO to LEO ISL | UWB antenna | Antipodal end-fire antenna.


  چکیده فارسی:

  آنتن های فشرده، مسطح ، متقاطر و پهن باند سرآتش (انتهاآتش) مبتنی بر شکل جدید آسیاب بادی در این مقاله برای مخابرات سیار آینده، ارائه شده است. ساختار نامتقارن آنتن های پیشنهادی موجب تشعشع این آنتن ها در جهت تراز آنتن می شود در حالی که ساختار متقاطر، رفتار پهن باند را فراهم می آورد. در مرحله اول، یک آنتن UWB با استفاده از زیرلایه FR4 با اندازه 34 میلیمتر در 30 میلیمتر برای محدوده فرکانسی از 4 گیگاهرتز تا 10 گیگاهرتز و پیک بهره 5 dBi طراحی می شود. این آنتن سپس به آنتن دوم تبدیل شده و باند فرکانسی اش به بیشتر از 10 گیگاهرتز یعنی تا 150 گیگاهرتز تغییر می یابد. برای بهبود عملکرد آنتن دوم ، زیرلایه کم اتلاف از جنس راجرز RO4232 استفاده می شود. آنتن نهایی بهینه شده به حداقل پهنای باند کسری یعنی 175٪ در محدوده فرکانسی از 10 گیگاهرتز تا 150 گیگاهرتز دست می یابد و دارای پیک بهره 8.7dBi است در حالی که میانگین بهره کل برابر با 6.4dBi در تمام محدوده فرکانسی را حفظ می کند. طراحی و همچنین عملکرد تجزیه و تحلیل این آنتن نیز برای کاربردهای لینک ماهواره ای LEO به LEO با تجزیه و تحلیل توان اش، بررسی می شود.
  کلمات کلیدی: شکل آسیاب بادی | تکنولوژی 5G | پیوندهای میانجی | LEO به LEO درون مداری | آنتن UWB | آنتن متقاطر سر آتش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 3261 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer