دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهبود ظرفیت کانال در ایستگاه پایه MIMO 4×4 با استفاده از آنتن کوچک دوجهته - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهبود ظرفیت کانال در ایستگاه پایه MIMO 4×4 با استفاده از آنتن کوچک دوجهته - 2018
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Improving Channel Capacity in Indoor 4 × 4 MIMO Base Station Utilizing Small Bidirectional Antenna بهبود ظرفیت کانال در ایستگاه پایه MIMO 4×4 با استفاده از آنتن کوچک دوجهته
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بهبود ظرفیت کانال در ایستگاه پایه MIMO 4×4 با استفاده از آنتن کوچک دوجهته


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Improving Channel Capacity in Indoor 4 × 4 MIMO Base Station Utilizing Small Bidirectional Antenna


  منبع:

  IEEE TRANSACTIONS ON ANTENNAS AND PROPAGATION, VOL: 66, NO: 1, JANUARY 2018


  نویسنده:

  Bakar Rohani, Member, IEEE, Kanata Takahashi, Hiroyuki Arai, Fellow, IEEE, Yasuko Kimura, and Taisuke Ihara


  چکیده انگلیسی:

  Preparing toward the new-generation communication by improving the capacity in the channel can be achieved by employing a MIMO system with polarization diversity means. This paper presents a low-profile 4 × 4 MIMO bidirectional antenna consisting of two composite antennas mounted on a ground plane. The composite antenna is constructed by stacking a notch antenna and a loop antenna on top of each other and each antenna is fed independently. This antenna is capable of dual-polarized radiation patterns pointing in two different directions, where the notch antenna produces a horizontally polarized wave in the x-axis direction while the loop antenna gives a vertically polarized wave in the y-axis direction. The combination of two composite antennas has good isolation between the elements and is capable of improving the channel capacity for indoor MIMO base station applications. This paper includes the validation of both the fabrication of the proposed antenna design and the channel propagation measurement using the proposed antenna, confirming the excellent antenna performance for long term evolution application at a frequency of 3.5 GHz.
  Index Terms: Bidirectional | channel capacity | dual polarization | loop antenna | low profile | MIMO antenna | notch antenna.


  چکیده فارسی:

  آماده سازی به سمت مخابرات نسل جدید با بهبود ظرفیت کانال می تواند با بکارگیری سیستم چند ورودی چند خروجی ( MIMO) با استفاده از چندگانگی قطبشی بدست آید. در این مقاله، یک آنتن کوچک دوجهته MIMO 4×4 متشکل از دو آنتن ترکیبی نصب شده بر روی صفحه زمین، ارائه می شود. آنتن ترکیبی از قرار دادن یک آنتن قطع (ناچ، تله ای) و یک آنتن حلقوی بر بالای یکدیگر ساخته می شود و هر آنتن به صورت مستقل تغذیه می شوند. این آنتن می تواند پترن های تشعشعی دو قطبشی در دو جهت مختلف منتشر کند، که آنتن قطع، موج با قطبش افقی در جهت محور x ایجاد می کند در حالی که آنتن حلقوی یک موج با قطبش عمودی در جهت محور y را ایجاد می کند. ترکیب دو آنتن ترکیبی از جداسازی خوب بین عناصر و توانایی بهبود ظرفیت کانال برای کاربرد های ایستگاه پایه داخلی MIMO برخوردار است. این مقاله ، اعتبارسنجی ساخت آنتن پیشنهادی و اندازه گیری انتشار کانال با استفاده از آنتن پیشنهادی را در بر می گیرد که عملکرد عالی آنتن برای کاربرد تکامل بلند مدت در فرکانس 3.5 گیگاهرتز را تایید می کند.
  کلمات کلیدی: دو طرفه | ظرفیت کانال | قطبش دوگانه | حلقه آنتن | پروفایل پایین | آنتن MIMO | آنتن درجه یک.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 658 کیلوبایت


  قیمت: 32000 تومان  25600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer