دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی آنتن خطی آرایه فازی با پایش(اسکن) زاویه ای وسیع - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی آنتن خطی آرایه فازی با پایش(اسکن) زاویه ای وسیع - 2017
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق مخابرات ( Electrical engineering telecommunications )
 • Study on Wide-Angle Scanning Linear Phased Array Antenna بررسی آنتن خطی آرایه فازی با پایش(اسکن) زاویه ای وسیع

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی آنتن خطی آرایه فازی با پایش(اسکن) زاویه ای وسیع


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Study on Wide-Angle Scanning Linear Phased Array Antenna


  منبع:

  IEEE Transactions on Antennas and Propagation ( Volume: 66 , Issue: 1 , Jan: 2018 )


  نویسنده:

  Guangwei YANG, Jianying LI, Dujuan WEI and Rui XU


  چکیده انگلیسی:

  Two wide-angle scanning linear array antennas (Eand H-plane scanning linear array antenna) are studied and presented. In order to improve the wide-angle scanning performance of the phased array antenna, a wide beam-width U-shaped microstrip antenna with the electric walls is designed. The wide-angle scanning linear array antennas are studied in the frequency band from 3.2 to 3.8 GHz. The 3-dB beam-width of the antenna is 140°in the E-plane scanning linear array center and 220°in the H-plane scanning linear array center at 3.5 GHz. The main beams of the H-plane scanning linear array antenna can scan from −90°to +90°with a gain fluctuation less than 3 dB and a maximum sidelobe level (SLL) less than −5.0 dB. Simultaneously, the main beam of the E-plane scanning linear array antenna can scan from −75°to +75°with a gain fluctuation less than 3 dB and SLL less than −5.0 dB. The H- and E-plane scanning linear array antennas with nine elements are fabricated and tested. The measured results have a good agreement with the simulated results.
  Index Terms: phased array antennas | microstrip antennas | scanning antennas | wide-angle scanning | wide beam.


  چکیده فارسی:

  دو آنتن آرایه ای خطی با پایش وسیع (آنتن آرایه خطی با پایش صفحه E و صفحه H) بررسی و ارائه می شود. برای بهبود عملکرد پایش زاویه وسیع آنتن آرایه فازی، یک آنتن مایکرواستریپ به شکل U با دیواره های الکتریکی طراحی می شود. آنتن های آرایه خطی با پایش زاویه ای وسیع در باند فرکانسی از 3.2 تا 3.8 گیگاهرتز بررسی می شوند. عرض پرتوی3-dB آنتن برابر با 140 درجه در مرکز آرایه خطی با پایش صفحه E و برابر با 220 درجه در مرکز آرایه خطی پایش صفحه H در فرکانس 3.5 گیگاهرتز است. پرتوهای اصلی آنتن آرایه خطی با پایش صفحه H می توانند از 〖-90〗^0 تا 〖+90〗^0 با تغییرات بهره کمتر از 3 dB و حداکثر سطح لوب جانبی (SLL) کمتر از -5 dB را پایش کنند. به صورت همزمان، پرتوی اصلی آنتن آرایه خطی با پایش صفحه E می تواند از 〖-75〗^0 تا 〖+75〗^0 با تغییرات بهره کمتر از 3 dB و SLL کمتر از -5 dB را پایش کنند. آنتن های آرایه خطی با پایش صفحه H و E با 9 عنصر ساخته شده و آزمایش می شوند. نتایج اندازه گیری شده با نتایج شبیه سازی شده تطابق کاملی دارند.
  کلمات کلیدی: آنتن آرایه ای فازی | آنتن های میکرواستریپ | آنتن های اسکن | اسکن پهنای زاویه | پرتو گسترده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2009 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-مخابرات
موضوعات
footer