دانلود مقاله و خرید ترجمه:نوآوری های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در بستر استانداردسازی برای کیفیت دانش در PDCA - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نوآوری های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در بستر استانداردسازی برای کیفیت دانش در PDCA - 2013
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات ( Information Technology )
 • ICT innovations at the platform of standardisation for knowledge quality in PDCA نوآوری های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در بستر استانداردسازی برای کیفیت دانش در PDCA

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نوآوری های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در بستر استانداردسازی برای کیفیت دانش در PDCA


  عنوان انگلیسی مقاله:

  ICT innovations at the platform of standardisation for knowledge quality in PDCA


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Computer Standards and Interfaces 36 (2013) 231–243


  نویسنده:

  Živadin Micić a,⁎, Miloš Micić b, Marija Blagojević a


  چکیده انگلیسی:

  The paper presents the results of statistical analyses of ICT innovations on the examples of global and local standardisation. PDCA and methodology of statistical research were applied. Relying on the original research, ICT innovations were analysed in the period between 2000 and 2012, along with all areas of human endeavour. Regression equations were presented by explicit mathematical relations and their applicability in time was analysed.
  Furthermore, this paper presents unique indices obtained by multicriteria analyses, for a closer determination of ICT innovations and the creation of models of knowledge excellence. The objectives of further development are also given.
  Keywords: Standardisation | ICT | Innovations | Knowledge | PDCA


  چکیده فارسی:

  این مقاله نتایج تحلیل های آماری نوآوری های فناوری اطلاعات و ارتباطات (به اختصار ICT) را روی مثالهایی از استانداردسازی جهانی و محلی ارائه می کند.روش دمینگ (برنامه – اجرا – کنترل – عمل) (به اختصار PDCA) و روش تحقیق آماری به کار برده شدند. نوآوری های ICT با تکیه روی تحقیقات اصل، در دوره زمانی بین سالهای 2000 تا 2012 به همراه همه حوزه های مهارتانسانی مورد تحلیل قرار گرفتند. معادلات رگراسیونی توسط روابط ریاضی صریح ارائه شدند و کاربردپذیری آنها در زمان تحلیل شد. به علاوه، این مقاله شاخص های منحصر به فرد به دست آمده از تحلیل های ریاضی را برای تعیین دقیق تر نوآوری های ICT و خلق مدلهای عالی دانش، ارائه می کند. اهداف توسعه بیشتر نیز ارائه می شوند.
  کلیدواژه ها: استانداردسازی | ICT | نوآوری ها | دانش | PDCA


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 45

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 4174 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer