دانلود مقاله و خرید ترجمه:فاشیسم پاپیولیست در اتریش - 2000

دانلود مقاله و خرید ترجمه:فاشیسم پاپیولیست در اتریش - 2000
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده سیاست و حقوق ( Politics and law )
 • populist fascism in austria فاشیسم پاپیولیست در اتریش

  سال انتشار:

  2000


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فاشیسم پاپیولیست در اتریش


  عنوان انگلیسی مقاله:

  populist fascism in austria


  منبع:

  Economic and Political Weekly, Vol: 35, No: 11 (Mar: 11-17, 2000), pp: 888-890


  نویسنده:

  GUNTHER LANIER


  چکیده انگلیسی:

  The extent of popular support for fascism in Austria in the 1930s and 1940s remained unacknowledged. Since the second world war, non-fascist parties have ruled the country, but Nazi sympathisers retained their positions in society. Today a public trissatisfied with the established political parties is ready to go into a fascist embrace. austrian mainstream politics is changing. It once consisted boring first world squabbles amongst people who had no intention of changing anything anyhow. But there has been a disquieting rise of the far right over the last decades and a half. On February 4, 2000 a government was sworn in that gives the far right half of Austrias executive power.


  چکیده فارسی:

  میزان حمایت مردم اتریش از فاشیسم در دهه های 1930 و 1940 هنوز ناشناخته باقی مانده است. از زمان جنگ جهانی دوم، هیچ یک از احزاب فاشیستی کنترل کشور را در دست نگرفته اند، اما طرفداران نازی ها موقعیت خود را در این جامعه حفظ کردند. امروزه عموم افراد ناراضی با تشکیل احزاب سیاسی آماده هستند تا فاشیسم را در آغوش بکشند. روند سیاسی اتریش در حال تغییر است. زمانی، بحث و جدل های خسته کننده ای بین کشور های جهان اول و در بین افرادی که قصد هیچ گونه تغییری را نداشتند به وجود آمد. اما در طی یک دهه و نیم گذشته، جنبش نگران کننده ای از سوی راست تندرو ها به وجود آمده است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 87 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  نظر
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیاست-و-حقوق
موضوعات
footer