دانلود مقاله و خرید ترجمه:زمانبندی نگهداری پیشگیرانه و تولید یکپارچه برای تک ماشین با عدم قطعیت خطا - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:زمانبندی نگهداری پیشگیرانه و تولید یکپارچه برای تک ماشین با عدم قطعیت خطا - 2015
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده الگوریتم ها ( algorithms )
 • Integrated production and preventive maintenance scheduling for a single machine with failure uncertainty زمانبندی نگهداری پیشگیرانه و تولید یکپارچه برای تک ماشین با عدم قطعیت خطا

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  زمانبندی نگهداری پیشگیرانه و تولید یکپارچه برای تک ماشین با عدم قطعیت خطا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Integrated production and preventive maintenance scheduling for a single machine with failure uncertainty


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Computers and Industrial Engineering 80 (2015) 236–244


  نویسنده:

  Zhiqiang Lu, Weiwei Cui, Xiaole Han


  چکیده انگلیسی:

  This paper addresses the problem of finding a robust and stable schedule for a single machine with availability constraints. The machine suffers unexpected breakdowns and follows the Weibull failure function. A joint model for integrating run-based preventive maintenance (PM) into the production scheduling problem is proposed, in which the sequence of jobs, the PM times and the planned completion times of jobs are proactively determined simultaneously. Aiming at optimizing the bi-objective of system robustness and stability, a genetic algorithm based on the properties of the optimal schedule is proposed. The experimental results demonstrate that the proposed algorithm is efficient and effective under practical problem sizes. In addition, the impact of degree of uncertainty on the performance and the tradeoff between robustness and stability are explored in detail.
  Keywords: Single machine scheduling | Preventive maintenance | Machine reliability | Proactive


  چکیده فارسی:

  این مقاله به مسئله‌ی زمانبندی قوی و پایدار برای تک ماشین با محدودیت‌های دسترس پذیری می‌پردازد. ماشین دارای شکست‌های غیرمنتظره بوده و از تابع شکست Weibull پیروی می‌کند. یک مدل مشترک برای ادغام روند تعمیر و نگهداری پیشگیرانه‌ در زمان اجرا برای مسئله‌ی زمانبندی تولید پیشنهاد شده است که در آن دنباله‌ای از کارها، زمان PM و زمان تکمیل برنامه‌ریزی کار به طور همزمان و بلادرنگ تعیین می‌شوند. با هدف بهینه سازی دو هدف سیستم یعنی قدرت و پایداری، یک الگوریتم ژنتیک مبتنی بر خواص زمانبندی بهینه پیشنهاد شده است. نتایج تجربی نشان می‌دهند که الگوریتم پیشنهادی در مسائل عملی موثر و کارآمد است. علاوه بر این اثر درجه اطمینان بر عملکرد و حالت تعادل بین قدرت وپایداری با جزئیات کامل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.
  کلمات کلیدی: زمانبندی تک ماشین | تعمیر و نگهداری پیشگیرانه | قابلیت اطمینان ماشین| بلادرنگ


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 808 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
الگوریتم-ها
موضوعات
footer