دانلود مقاله و خرید ترجمه:ریز سیالات در نانو لوله های کربنی - 2007

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ریز سیالات در نانو لوله های کربنی - 2007
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شیمی ( chemistry )
 • Nanofluidics in carbon nanotubes ریز سیالات در نانو لوله های کربنی

  سال انتشار:

  2007


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ریز سیالات در نانو لوله های کربنی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Nanofluidics in carbon nanotubes


  منبع:

  Nanotoday DECEMBER 2007 | VOLUME 2 | NUMBER 6


  نویسنده:

  Aleksandr Noy, Hyung Gyu Park, Francesco Fornasiero, Jason K: Holt, Costas P: Grigoropoulos, and Olgica Bakajin


  چکیده انگلیسی:

  Extremely high aspect ratios, molecularly smooth hydrophobic graphitic walls, and nanoscale inner diameters of carbon nanotubes give rise to the unique phenomenon of ultra-efficient transport of water and gas through these ultra-narrow molecular pipes. Water and gas molecules move through nanotube pores orders of magnitude faster than through other pores of comparable size. The proposed water transport mechanism has a distinct similarity to the transport mechanisms of biological ion channels. Molecular dynamics simulations and experimental measurements of water transport underscore the importance of nanotube structure in enabling ultra-efficient transport through the pore.


  چکیده فارسی:

  نسبت ابعاد فوق العاده بالا، دیوارهای گرافیتی مولکولی صاف هیدروفوبیک و قطر داخلی ذرات کوچک نانو از نانو لوله های کربنی موجب پدیده ای منحصر به فرد از انتقال آب و گاز فوق العاده موثر از طریق این لوله های مولکولی فوق باریک می شود. مولکول های آب و گاز از طریق منافذ نانو لوله سریعتر از سایر منافذ قابل اندازه گیری حرکت می کنند. مکانیزم انتقال آب مطرح شده شباهت مشخصی به مکانیزم های انتقال کانال های یونی بیولوژیکی دارد. شبیه سازی دینامیک مولکولی و اندازه گیری های تجربی انتقال آب اهمیت ساختار نانولوله را در فراهم ساختن حمل و نقل بسیار مؤثر از طریق منافذ نشان می دهد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1641 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شیمی
موضوعات
footer