دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدلی برای تعمیرات و نگهداری همزمان المان‌های پل - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مدلی برای تعمیرات و نگهداری همزمان المان‌های پل - 2012
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده عمران - سازه ( Civil Engineering - Structures )
 • A model for concurrent maintenance of bridge elements مدلی برای تعمیرات و نگهداری همزمان المان‌های پل

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدلی برای تعمیرات و نگهداری همزمان المان‌های پل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A model for concurrent maintenance of bridge elements


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Automation in Construction 21 (2012) 74–80


  نویسنده:

  Ying-Hua Huang, Hsun-Yi Huang


  چکیده انگلیسی:

  Maintenance activities on existing bridges are important for bridge safety and management. However, maintenance activities cause traffic jams and detours, and thus increase user costs. To reduce user costs resulting from maintenance activities while maintaining bridge elements in good condition, we introduce the concept of “concurrent element maintenance.” The concurrent maintenance concept attempts to integrate maintenance timings of different elements of a bridge to reduce user costs over the bridges life cycle. The proposed model adopts constraint programming as the search algorithm for optimizing the maintenance strategy of any bridge. An example using real data for a reinforced concrete highway bridge is presented. Sensitivity analysis of the discount rate investigates its influence on the life-cycle cost. The results demonstrate that the proposed model is effective for reducing the user costs as well as the total life-cycle costs.
  Keywords: Bridge | Maintenance | Optimization | Life-cycle cost | User cost | Constraint programming


  چکیده فارسی:

  فعالیت‌های تعمیرات و نگهداری پل‌های موجود مهم‌ترین فعالیت‌ها برای ایمنی و مدیریت پل محسوب می‌شوند. با این حال، سبب ازدحام ترافیک و انحراف از مسیر و در نتیجه افزایش هزینة استفاده می‌شوند. در این مقاله، برای کاهش هزینة استفادهی ناشی از فعالیت‌های تعمیرات و نگهداری ضمن حفظ المان‌های پل در شرایطی مناسب، ایده «تعمیرات و نگهداری همزمان المان» معرفی می‌شود. این ایده تلاش می‌کند تا زمان‌بندی‌های تعمیرات و نگهداری المان‌های مختلف یک پل را یکپارچه کند تا بدین صورت هزینه‌ استفاده در چرخه عمر آن کاهش یابد. در مدل پیشنهادی الگوریتم برنامه‌نویسی محدود به عنوان الگوریتم جستجو برای بهینه‌سازی استراتژی تعمیرات و نگهداری هر پلی انتخاب می‌شود. نمونه‌ای ارائه می‌شود که از داده‌های واقعی برای پل بزرگراهی بتن مسلح استفاده کرده است. تحلیل حساسیت نرخ نزول به بررسی تأثیر این نرخ بر هزینه‌های چرخه عمر می‌پردازد. نتایج ثابت خواهند کرد که مدل پیشنهادی در کاهش هزینة استفاده و نیز کل هزینه‌های چرخه عمر مدلی کارآمد است.
  کلیدواژه‌ها: تعمیرات و نگهداری پل | بهینه‌سازی | هزینه چرخه عمر | هزینه استفاده | برنامه‌نویسی محدود


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 537 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
عمران---سازه
موضوعات
footer