دانلود مقاله و خرید ترجمه:نوآوری های فنی در گردشگری کروز و نتایج پایداری - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:نوآوری های فنی در گردشگری کروز و نتایج پایداری - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Technical Innovations in Cruise Tourism and Results of Sustainability نوآوری های فنی در گردشگری کروز و نتایج پایداری

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نوآوری های فنی در گردشگری کروز و نتایج پایداری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Technical Innovations in Cruise Tourism and Results of Sustainability


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 195 ( 2015 ) 438 – 445


  نویسنده:

  Naci Polat


  چکیده انگلیسی:

  Tourism industry is one of the biggest economic sectors of the world with extraordinary development rates. There are negative and positive ecological, economic and social effects which derive from international tourism. The most important negative effects are mostly on environmental quality and sustainable development perspectives of destinations. Positive effects mostly cover employment and income related issues not only in destination regions but also on the side of tourism product suppliers which are related with neighboring worldwide economies. Tourism regions and industries base on solid ecology but also on positive economic and social environment of touristic supplies. Based on growing environmental conscience, it is only possible to reach desired positive effects of tourism if negative ecological, economical and socio-cultural effects minimized and by this way innovation wins stronger meaning with the help of sustainable transport. This paper will evaluate innovation methods within cruise sector which has strong growth numbers of tourism and prepare recommendations for the future of cruise tourism in Turkey.
  Keywords: Cruise tourism | Sustainability | Innovations


  چکیده فارسی:

  صنعت گردشگری یکی از بزرگترین بخش های اقتصادی در جهان با نرخ های توسعه فوق العاده ای است. اثرات منفی و مثبت زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی وجود دارد که از ناحیه گردشگری بین المللی حاصل می شود. مهمترین تأثیرات منفی اش بر کیفیت محیط زیست و چشم انداز توسعه پایدار است. اثرات مثبت عمدتا مسائل مربوط به اشتغال و درآمد را نه تنها در مناطق مقصد بلکه در کنار تامین کنندگان محصولات گردشگری که با اقتصادهای همجوار در سراسر جهان ارتباط دارند، پوشش می دهد. عرصه های گردشگری و صنایع بر پایه اکولوژی جامع و همچنین محیط اقتصادی و اجتماعی مثبت از منابع گردشگری استوار است. بر اساس رویکرد زیست محیطی در حال رشد، دستیابی به منافع مثبت محیطی، در صورتی امکان پذیر است که اثرات اقتصادی و اجتماعی-فرهنگی منفی به حداقل برسد و نوآوری معنای قویتری را در عرصه حمل و نقل پایدار به دست آورد. این مقاله روشهای نوآوری در بخش دریایی را که دارای تعداد زیاد عرصه رو به رشد گردشگری هستند را ارزیابی می کند و پیشنهادهای آینده را در عرصه گردشگری دریایی در ترکیه را تهیه می کند، ارزیابی خواهد کرد.
  کلمات کلیدی: گردشگری کروز | پایداری | نوآوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 105 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer