دانلود مقاله و خرید ترجمه:رابطه بین اعتبار، برندینگ کارفرما و مسئولیت اجتماعی شرکت - 2018

دانلود مقاله و خرید ترجمه:رابطه بین اعتبار، برندینگ کارفرما و مسئولیت اجتماعی شرکت - 2018
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روابط عمومی ( public relations )
 • The relationship between reputation, employer branding and corporate social responsibility رابطه بین اعتبار، برندینگ کارفرما و مسئولیت اجتماعی شرکت
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2018


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رابطه بین اعتبار، برندینگ کارفرما و مسئولیت اجتماعی شرکت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The relationship between reputation, employer branding and corporate social responsibility


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - The relationship between reputation, employer branding and corporate social responsibility


  نویسنده:

  Ana Tkalac Verčič, Dubravka Sinčić Ćorić


  چکیده انگلیسی:

  Reputation management requires coordination between internal understanding and external expectations (Cornelissen, 2011). The focus of this study were external expectations of potential employees. The main goal of the study was to contribute to the understanding of corporate reputation and its connections with perceived corporate social responsibility and employer brands. All three concepts were investigated amongst 550 senior college business students. The units of analysis were top twenty national organizations, rated according to a syndicated study on employer attractiveness. The results show that students assign good reputation to those organizations that are perceived as socially responsible and with a good employer brand. Reputation, at least according to our results, seems to be the umbrella concept that encompasses both perceived corporate social responsibility and perceived employer brands. Organizations that develop different strategies, policies and practices with regards to socially responsible behavior and nurturing employer brands have higher levels of perceived reputation among students. Additionally, students perceptions and position on the list of the most attractive employers is consistent.
  Keywords: Employer brands | Perceived corporate social responsibility | Reputation


  چکیده فارسی:

  مدیریت اعتبار مستلزم هماهنگی بین فهم داخلی و انتظارات خارجی است (کورنلیسن، 2011). تمرکز این پژوهش بر انتظارات خارجی کارکنان بالقوه بود. هدف اصلی این مطالعه، کمک به درک اعتبار (شهرت) شرکت ها و ارتباط آن با برابری مسئولیت اجتماعی شرکت و برند های کارفرما است. تمام این سه مفهوم در میان 550 دانشجوی کارشناسی ارشد کالج مورد بررسی قرار گرفتند. واحدهای تجزیه و تحلیل، بیست سازمان برتر ملی بودند که بر اساس یک مطالعه جذابیت کارفرمایان رتبه بندی شده است. نتایج نشان می دهد که دانش جویان شهرت خوب را به آن دسته از سازمان هایی اختصاص داده اند که با مسئولیت اجتماعی و با نام تجاری کارفرمای خوب درک شده اند. اعتبار، حداقل بر اساس نتایج ما، به نظر می رسد یک مفهوم چتری است که شامل هم مسئولیت اجتماعی درک شده و هم برند های درک شده کارآفرین است. سازمان هایی که راهبردهای ، سیاست ها و شیوه های مختلف مربوط به رفتار اجتماعی و مسئولیت پذیری ارتقا می دهند و برند های کارفرمایی را ارتقا می دهند ، سطح بالایی از اعتبار درک شده در میان دانشجویان دارند. علاوه بر این، ادراکات و موقعیت دانشجویان در فهرست کارآفرینان جذاب نا متناقض و ثابت است.
  کلمات کلیدی: برندهای کارفرما | مسئولیت اجتماعی شرکتی درک شده | شهرت و اعتبار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 96 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روابط-عمومی
موضوعات
footer