دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از روش های پردازش هوشمند برای بهبود ایمنی سیستم های حمل و نقل - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از روش های پردازش هوشمند برای بهبود ایمنی سیستم های حمل و نقل - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت حمل و نقل ( Transportation Management )
 • Intelligent Processing Methods Usage for Transport Systems Safety Improvement استفاده از روش های پردازش هوشمند برای بهبود ایمنی سیستم های حمل و نقل

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استفاده از روش های پردازش هوشمند برای بهبود ایمنی سیستم های حمل و نقل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Intelligent Processing Methods Usage for Transport Systems Safety Improvement


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Engineering 178 ( 2017 ) 162 – 171


  نویسنده:

  Jacek Mazurkiewicz


  چکیده انگلیسی:

  The paper presents the usage of the intelligent processing methods in vehicles to increase an active safety without any interference with a driving process. We are taking into account three aspects. The main goal of the first one is overtaking drivers reactions. The system – based on the softcomputing methodology working “on-line” – analyses pictures in front of the vehicle and recognises road events The second aspect – the monitoring devices are able to use automatic number plate recognition techniques to capture and store the various parameters for vehicles recognized in automatic way by the video detection techniques. Data from the monitoring devices are used to analyse the travel time of vehicles – elements of the transportation system. We build the travel time model taking into account the real road situation. The final safety aspect is based on intelligent dispatching method.
  Keywords: discrete transport system | road monitoring | vehicle recognition | vehicle dispatching | ANPR | MMR


  چکیده فارسی:

  این مقاله استفاده از روش های پردازش هوشمند در وسایل نقلیه را برای افزایش ایمنی فعال بدون دخالت در روند رانندگی را ارائه می دهد. ما سه جنبه را در نظر می گیریم. هدف اصلی در درجه اول، واکنش راننده است. سیستم - بر اساس روش کار آنلاین و به صورت بر خط کار می کند –و تصاویر پیش روی وسیله نقلیه تحلیل می کند و رویدادهای جاده را شناسایی می کند. جنبه دوم - دستگاه های نظارتی با این روش قادر به استفاده از تکنیک های تشخیص خودکار شمارنده صفحات برای ثبت و ذخیره پارامترهای مختلف برای وسایل نقلیه به روش اتوماتیک توسط تکنیک های شناسایی ویدیویی می شوند. داده ها اخذ شده از دستگاه های نظارتی برای تجزیه و تحلیل زمان سفر وسایل نقلیه - مولفه سیستم حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد. ما مدل زمان سفر را با در نظر گرفتن وضعیت جاده واقعی ساختیم. جنبه ایمنی نهایی بر اساس روش اعزام هوشمند است.
  کلمات کلیدی : سیستم حمل و نقل گسسته | نظارت بر جاده | تشخیص وسایل نقلیه | اعزام وسایل نقلیه | ANPR | MMR


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 525 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-حمل-و-نقل
موضوعات
footer